Fantazijos.lt

Straipsniai

Tai, ko niekas nesako apie miegojimą su draugu

Mintis apie seksą su draugu gali pasirodyti kaip fantastiška idėja. Vienas kitą pažįstate ilgai, vienas kitu rūpinatės ir jaučiatės vienas šalia kito itin jaukiai. Lengva pamanyti, jog jūsų draugystė iš tiesų yra tokia stipri, kad ji atlaikytų seksą. Tačiau bėda ta, kad jei nebūsite atsargus, jūsų draugystė gali pasikeisti taip, kad nebus kelio atgal. Pradedate nuo paprastos draugystės, tada išgėrę pasibučiuojate, pasimylite, o po to prisiekiate, kad tai nebepasikartos... O tada įkliūvate į draugų su privalumais zoną. Tačiau tyrimai rodo, jog tik maža žmonių dalis lieka draugais su tais, kuriais užsiima seksu, daugelis praranda draugą amžiams. Taigi, prieš pradėdami miegoti su draugu, turėtumėte žinoti kelis svarbius dalykus.
Tai, ko niekas nesako apie miegojimą su draugu

Tai gali nebūti taip natūralu, kaip manote

Dėl to, jog manote, kad jūsų draugystė stipri ir atlaikys seksą, greičiausiai taip pat manote, jog seksas su draugu bus visiškai natūrali patirtis. Tačiau tai ne visada būna tiesa. Iš tikrųjų vidury kelio galite suvokti, jog tai daug keisčiau, nei tikėjotės. Nėra lengva pereiti nuo draugystės prie sekso per kelias minutes.

Tai gali pakeisti jūsų draugystės dinamiką

Kodėl? Todėl, kad nežinote kaip jūsų draugas atrodo ir kokius garsus leidžia, kai jaučia orgazmą, juk nežinote visų šių intymių detalių, tiesa? Ir staiga visą tai pamatote ir išgirstate. Greičiausiai, šito iš atminties niekada nebeištrinsite.

Ribos gali tapti blankios

Taigi, esate draugai, tačiau kartą permiegojote, paskui du ir tris, nors prieš tai ir manėte, kad to daryti nevertėtų. Galvojate, kad reikėtų parašyti jam žinutę vėlai vakare ir pasiūlyti nueiti išgerti, tačiau tai žmogus, kuriam taip pat norite pirmam paskambinti, kad apkalbėtumėte vaikiną, su kuriuo susitikinėjate. Taigi, kas judu esate? Draugai su privalumais? Pusės etato meilužiai?

Draugystė su privalumais gali priminti ėjimą užmerktomis akimis. Niekada nežinote, kokios yra ribos, niekada negalite numanyti kas yra priimtina, o kas ne. Tai tampa problematiška ir visiškai neaišku.

Gali atsirasti pavydas

Seksas gali privesti prie netikėtų jausmų. Net jei ir esate laimingas dėl to, kad draugas, su kuriuo miegate, susirado meilės objektą, pavydas vis tiek yra įmanomas. 

Jei esate draugai su privalumais, tai nereiškia, kad jūsų draugystė ypatinga. O jei jus neramina, kad jūsų draugas susitikinėja su kitomis, tai rodo, kad jūsų netenkina santykių statusas. Kitaip sakant, toliau miegodami kartu galite padaryti žalą savo širdžiai ir galvai.

Tai gali atverti tikrą pandoros skrynią

Dar viena bėda yra ta, jog gali išaiškėti, jog jūs ar jūsų draugas puoselėjate romantiškus jausmus vienas kitam, tik dar to nesuvokėte. Daug žmonių papuola į panašią situaciją tik todėl, jog mano, kad galiausiai draugas taps jų partneriu. Realybėje tai nėra gera priežastis... Dažniausiai tai baigiasi skaudžiai ir nuviliančiai. Vienintelė priežastis seksui su draugu be įsipareigojimų gali būti ta, jog iš tikro trokštate neįpareigojančio sekso. Ir ne todėl, kad tikitės, jog tai peraugs į kažką daugiau.

Jausmai gali komplikuotis

Net jei jūs ir jūsų draugas vienas kito nemylite, po sekso jausmai gali imti trikdyti. Pavyzdžiui, ar turėtumėte jausti daugiau? Ar keista, kad nejaučiate nieko daugiau? Ne visi sugeba mylėtis be jausmų. Paprastas seksas yra slidus reikalas. Tai panašu į meno projektą – turite puikią idėją, ją įsivaizduojate, tačiau, kai galiausiai imate kurti, nesigauna nieko panašaus. Taigi, jausmų išvengti gali ir nepavykti.

Tai gali įsirašyti į jūsų draugystę amžiams

Dėl pavydo, neaiškumo apie tai, kokie yra jūsų santykiai, kai ėmėte miegoti kartu ir visų ribų, kurios tarsi išnyko, yra gana aišku, jog kentės jūsų draugystė. Tokia situacija gali įsirašyti į jūsų draugystę taip, kad suvoksite, jog jūsų santykiai nėra tokie stiprūs, kad atlaikytų seksą. Pavyzdžiui, gal suprasite, jog tai buvo klaida?

Dėl to galite nepastebėti kitų galimybių

Net jei ir puikiai tvarkotės su „draugai su privalumais“ statusu, yra tikimybė, kad imsite per daug laiko leisti analizuodami, ką visgi reiškia tie keli kartai, kai judu mylėjotės. Galite taip susidomėti šia „problema“, kad nebepastebėsite kitų žmonių, su kuriais galėtumėte susitikinėti ir palaikyti romantiškus santykius.

Nebūkite įkyrus sau ir nepersistenkite galvodami apie savo aistras ir emocinį ryšį su draugu. Viskas ką padarėte, tai peržengėte ribą ir abu nebuvote tam pasiruošę. Tačiau nepamirškite, jog jums abiems gali būti sunku.

Ne visada lengva vėl grįžti prie įprastos draugystės

Pati skaudžiausia dalis? Tai yra bandymas grįžti atgal prie draugystės. Galite stengtis ir grįžti prie senų vėžių, tačiau nėra jokios garantijos, jog nematysite vienas kito kiek kitaip nei anksčiau. Tam tikrus dalykus sugrąžinti į pradinę padėtį yra sunku, o miegojimas su draugu ir grįžimas atgal prie įprasto bendravimo yra vienas iš jų.

Ne visi sutinka, kad seksas su draugu yra prasta mintis, tačiau svarbu turėti omenyje, kad tai gali viską pakeisti. Turite išsiaiškinti kas geriausia jūsų draugystei ir kiek ji jums reiškia.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!