Fantazijos.lt

Straipsniai

Pokalbis apie seksą su nauju partneriu. Kaip?

Jūsų seksualinis gyvenimas nepasieks piko tol, kol neįvaldysite gebėjimo apie tai kalbėtis. Galite turėti daug žaisliukų, lubrikantų ir seksualinės patirties, tačiau niekas nesuteiks jums gero orgazmo tol, kol apie seksą nepasikalbėsite su partneriu.
Pokalbis apie seksą su nauju partneriu. Kaip?

Kodėl svarbu apie seksą kalbėtis su nauju partneriu?
Tam, kad seksas būtų geras, turite iškomunukuoti savo norus, poreikius ir aistrą partneriui. Neturėsite gero seksualinio gyvenimo be komunikacijos. Jei norite sužinoti kas patinka jūsų partneriui, kur jis nori būti liečiamas, ar norite, kad partneris jus liestų tam tikru būdu, turite sugebėti tai pasakyti.

Galvokite apie tai kaip apie projektą darbe: jei jūsų darbdavys duoda jums užduotį, kuo daugiau detalių jis jums atskleidžia, tuo sėkmingiau projektą įvykdysite. Tas pats galioja ir seksui. Be to, visi esame skirtingi. Kas galėjo patikti ankstesniems partneriams, naujam gali neteikti norimo efekto. Geros naujienos? Komunikacija viską pataiso.

Apie ką konkrečiai reiktų kalbėti?
Būkite pasiruošęs aptarti viską. Turite aptarti viską. Akivaizdu, kad judu turite įsitikinti ar seksas jums teikia tą pačią prasmę. Taip pat aptarkite šiuos klausimus:

*Ką reiškia šis lytinis aktas?
*Ar tai tėra seksas, ar tai santykiai?
*Ar planuojate būti monogamiški?
*Ar miegate su kitais žmonėmis?

Kai pasikalbėsite ir dėl visko įsitikinsite, laikas pasikalbėti apie LPL. Išsiaiškinkite kada partneris paskutinį kartą tyrėsi ir kokie buvo jo rezultatai. Tas pats galioja ir jums. Sveikas seksas lygus puikiam seksui. Šis pokalbis turėtų vykti jums abiems saugioje aplinkoje, tik ne miegamajame, bei nepamirškite atvirumo!

Tada laikas pasikalbėti apie smagias sekso temas, kad jūsų seksualinis gyvenimas pasiektų aukštesnį lygį! Tam, kad abu patirtumėte puikius orgazmus, rekomenduojame užduoti šiuos paprastus klausimus:

*Kaip tau patinka būti liečiamam?
*Ką galiu padaryti, kad jaustum malonumą?

Jei sužinosite, kad abiems patinka BDSM tipo žaidimai, komunikacijai laikas pasiekti kitą lygį. Pasikalbėkite apie saugos žodį, ribas, bei kas jums ir partneriui patinka ir kas ne.

Kaip išvengti keisto jausmo kalbant apie seksą?
Tegu jūsų pokalbis būna smagus. Svarbu išlikti žaismingiems, šiek tiek atsargiems ir smalsiems. Pasistenkite pokalbį pradėti smagiai, pasakydami, kad tik bandote pagerinti seksualinį gyvenimą abiems. Rekomenduojame sakyti taip: “Aš noriu, kad mūsų seksualinis gyvenimas būtų dar geresnis. Kokių seksualinių fantazijų turi? Kas tau patinka? Kokia tavo mėgiamiausia sekso poza? Koks tavo mylimiausias sekso žaisliukas?” Tęskite klausdami to, kas jus domina, o tada kalbėkite temomis, kurias minėjome aukščiau.

Ar yra kas nors apie ką kalbėti nederėtų?
Ne! Jei kažkas jus neramina, verta apie tai pasikalbėti.

Kada turėtumėte pradėti pokalbį?
Neturėtumėte pradėti šio pokalbio tą pačią sekundę, kai imate susirašinėti pažinčių puslapyje su simpatija, tačiau rekomenduojame šį pokalbį pradėti prieš pirmą naktį kartu. Kalbėkite apie seksą prieš juo užsiimdami.

O visiems kitiems intensyvesniems ir aštresniems seksualiniams aktams, turėsite aptarti ribas, limitus ir saugumo žodžius dar prieš pradėdami tuo užsiimti. Turite įsitikinti, kad aplinka saugi, o partneriu pasitikite ir jis gerbia jūsų ribas.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!