Fantazijos.lt

Straipsniai

Kaip suteikti nepamirštamą oralinį jai?

Yra daugybė straipsnių apie tai, kaip oraliniu būdu pamaloninti vyrą, tačiau kunilingui nesuteikiamas toks didelis dėmesys. Tai tikrai liūdna, nes daugeliui moterų orgazmui patirti reikia klitorio stimuliacijos, o oralinis seksas yra efektyvus būdas tam suteikti.
Kaip suteikti nepamirštamą oralinį jai?

Kai kuriems daryti oralinį moteriai nėra malonu, bet ir neturėtumėte persistengti, jei jums tai malonu, iš tikro, tai pakankamai paprasta. Štai keli būdai, kurie padės suteikti nepamirštamą malonumą jai.

Sukurkite laukimą. Klitoris didėja ir tampa labiau prieinamas, kai moteris susijaudina, todėl turite sukurti laukimą partnerei dar prieš oralinį. Pažaiskite su jos krūtine, bučiuokite vidinę šlaunų dalį ir darykite visą kitą, kad sukurtumėte laukimą. Priverskite ją jūsų geisti.

Susitelkite į klitorį. Kai kurie mano, kad oralinis tai liežuvis vaginoje ar visų vulvos dalių laižymas. Pradžioje galite šiek tiek paerzinti partnerę, tačiau po to susitelkite į klitorį. O tiems, kurie nežinojo, klitoris yra vulvos viršuje, ten, kur susiduria lytinės lūpos.

Jei reikia, stimuliuokite po klitorį gaubiančia oda. Daugelio moterų klitoris pasislėpęs po gobtuvą primenančių odos sluoksniu. Daugelis moterų jaus daugiau, jei stimuliuosite po oda, tiesiogiai klitorį. Tą padaryti galite laižydamas į viršų. Tačiau kitų moterų klitoris yra per jautrus tiesioginiai stimuliacijai, todėl stebėkite partnerės reakciją. Galite išmėginti abu būdus ir paklausti partnerės, kas jai labiau patiko.

Laižykite judėdami viršun ir apačion. Jūsų liežuvio judesiai neturi būti sudėtingi. Geriausia liežuvį judinti viršun ir apačion. Galite paklausti partnerės, ar jai tai patinka, ar ji norėtų, kad pakeistumėte savo judesius. O jei partnerė patenkinta, svarbus nuoseklumas, todėl darykite tai, ką darote.

Įtraukite rankas. Jei burna pavargo, tai nėra pasiteisinimas, tiesiog į pagalbą pasitelkite rankas. Patrinkite klitorių gaubiančia odą iš kairės į dešinę ar sukdamas ratus. O tada, kai burna pailsės, tęskite oralinį. Taip pat galite įtraukti rankas atlikdami oralinį – įkiškite pirštą ar kelis į vaginą ir spauskite jį aukštyn. Kartais vien pojūtis, kad pirštas vaginoje suintensyvina pojūčius, o kai kurioms moterims norisi judesio. Išsiaiškinkite, kas patinka jūsų partnerei ir pamaloninkite ją.

Pabaikite pradėtą darbą. Labai dažnai žmonės mano, kad oralinis seksas yra tik apšilimas prieš aktą. Tačiau tokio malonumo nutraukimas gali labai erzinti. Prisiminkite, daugelis moterų nepatiria orgazmo akto metu, todėl, jei norite, kad jūsų partnerė patirtų orgazmą, pasirūpinkite tuo prieš aktą. O jei tai, ką darote, nepadeda jai baigti, paklauskite jos kas padėtų ir prisitaikykite. Turite atlikti darbą, todėl nesitraukite tol, kol jo nebaigsite.

Ir taip, jei partnerė sako „nesustok“, reiškia, nieku gyvu nesustokite.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!