Fantazijos.lt

Straipsniai

Kaip pasiruošti analiniam

Analinis seksas yra turbūt daugiausia pasiruošimo reikalaujantis seksualinis aktas, todėl daugeliui žmonių kyla daug klausimų. Jei niekada nemėginote analinio, tai gali atrodyti painiai. Kaip įsitikinti, kad neskaudės? Kokios produktus geriausia naudoti? Ir žinoma, kaip dėl švaros?
Kaip pasiruošti analiniam

Visų pirma, jei ruošiatės analiniam seksui, turite apie tai kalbėti. Tai nėra tokia sekso rūšis, kuria užsiimti galima netikėtai. Jei esate susidomėjęs analiniu ir norite tai išbandyti, tada turite apie tai pasikalbėti su partneriu. Ar jūsų partneris taip pat tuo susidomėjęs? Dėl ko jis susirūpinęs? Ar naudosite sekso žaisliukus? Kokį lubrikantą ir prezervatyvus rinksitės? Labai svarbu tai išsiaiškinti prieš pradedant analinį. O po to, kai pasikalbėsite, galite vadovautis šiais patarimais:

 

Pradėkite nuo žaisliukų
Kai ruošiatės analiniam seksui, puikus būdas priprasti prie pojūčių yra integruoti žaisliukus, ar net kelis pirštus į seksą. Abu partneriai gali pamėginti penetraciją, todėl abu žmonės žinos koks tai pojūtis.

Kai perkate analinius žaisliukus analinio sekso pasiruošimui, pradėkite nuo nedidelio žaisliuko, o tada po mažu pereikite prie didesnio. Analiniai sekso žaislai visada turėtų būti praplatėjančiu galu, nes sfinkteris (raumenys aplink jūsų išangę) turės „apglėbti“ žaisliuką. Todėl išplatėjantis galas neleis žaisliukai įslinkti vidun.

Taip pat galite įtraukti analinius žaislus masturbacijoje, nes tada geriau išsiaiškinsite kas jums patinka. Taip pat, jei esate duodantysis partneris, vis tiek galite išmėginti analinius žaisliukus besimasturbuodamas, nes taip geriau suprasite, ką jaučia partneris ir kaip jį patenkinti.

Įsigykite gerą lubrikantą
Greičiausiai pati svarbiausia dalis, ruošiantis analiniam seksui, yra puikaus lubrikanto paieška. Jūsų analinis kanalas stipriai absorbuoja drėgmę ir nekaip vagina, analinė anga nesilubrikuoja, todėl privalote naudoti lubrikantą, kai mylitės analiniu būdu tam, kad išvengtumėte įplyšimų, nes tai padidina LPL perdavimo riziką. Turite atidžiai rinktis lubrikantą, kurį naudosite analiniam seksui.

Tačiau kaip žinori, kuris lubrikantas geriausias? Yra trys pagrindiniai lubrikantų tipai:
*Vandens pagrindo lubrikantai turi pranašumų. Juos lengva valyti ir jie gali būti naudojami su silikoniniais sekso žaisliukais ir latekso prezervatyvais. Bet prisiminkite, kad analinis kanalas absorbuoja skystį, todėl vandens pagrindo lubrikantas nebus geriausias pasirinkimas. Todėl, jei naudosite tokį lubrikantą, turėsite jį dažniau panaudoti, galite jausti diskomfortą.

*Silikono pagrindo lubrikantas pasižymi šilkiniu pojūčiu ir ilgiausiai išlieka. Jis labiausiai tinka analiniam seksui, tačiau jo negalite naudoti su silikoniniais žaisliukais, nes jis pažeis žaisliuko paviršių. Tačiau silikono pagrindo lubrikantą galite naudoti su latekso prezervatyvais, todėl ant silikoninio žaisliuko užmovę lateksinį prezervatyvą išspręsite problemą.

*Aliejaus pagrindo lubrikantas nebus absorbuotas ir suteiks malonų pojūtį. Jis negali būti naudojamas su latekso prezervatyvais, nes juos pažeidžia.

Apsivalykite

Ir štai priėjome prie itin svarbaus klausimo. Daugelį neramina analinės angos švara. Turime pasakyti, kad analinio sekso metu tikrai nesusidursite su š... tai tiesiog biologiškai neįmanoma. Jei reguliariai tuštinatės, tada neturėtumėte nerimauti. Jei planuojate reguliariai užsiimti analiniu seksu, turėtumėte įtraukti daugiau skaidulų į savo mitybą, Taip pat, jei nerimaujate, išsituštinkite prieš analinę sueitį. Tačiau, jei nesituštinate reguliariai, tada prieš užsiimdami analiniu, galite pasidaryti klizmą. Bet bendrai švarai užteks drėgnos bekvapės servetėlės. Taip pat nusimaudykite duše, jei to norite.

Pasirūpinkite rankšluosčiais
Jums gali prireikti kelių rankšluosčių ant lovos, todėl jei ant jos paklius lubrikanto ar vaginalinių skysčių, galėsite nesijaudinti. Jei jau esate užsiėmę seksu per mėnesines, tada jau žinote kam tai reikalinga. Apie analinį seksą galite galvoti panašiai.

Įsigykite prezervatyvų
Jei mylitės su nauju partneriu, tada įsigyti prezervatyvų analiniam seksui yra tikrai gera mintis. Nors negalite pastoti, tačiau tai seksualinis aktas, kuris pasižymi aukščiausia LPL rizika. Taip yra todėl, kad analinę anga yra trapi, absorbuoja skystį ir pati nesilubrikuoja kaip vagina, todėl audiniai lengviau plyšta. Taip pat, jei planuojate keisti analinį į vaginalinį seksą, privalote naudoti ir pakeisti prezervatyvą. Tiek vyriški prezervatyvai, tiek moteriški tiks analiniam seksui. Jie suteikia kiek kitokius pojūčius, todėl įsigykite kelis skirtingus, kad galėtumėte suprasti, kurie jums tinka labiau.

Nors analiniam seksui dažnai reikia daugiau pasiruošimo nei kitoms sekso rūšims, daugelis mano, kad tai verta! Jei esate susidomėjęs analiniu, neleiskite pasiruošimui jūsų išgąsdinti. Galvokite apie tai, kaip apie linksmybių dalį, nes seksualus procesas leis patirti naujų dalykų.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!