Fantazijos.lt

Straipsniai

Ar analinis seksas malonus moterims?

Kai gerai pagalvoji, analinis seksas yra prieinamas kiekvienai lyčiai. Visi turime užpakalius, todėl visi gali (hipotetiškai) mėgautis analiniu seksu. Bet kurios lyties ir orientacijos žmogus gali mėgautis analiniu, ne tik gėjai vyrai. Pojūčiai ir patirtys, kurios teikia malonumą neturi nieko bendro su seksualine orientacija ar lytimi. Tačiau nors visi gali pabandyti analinį, jei neturite tuo susidomėjimo, tai visiškai normalu. Tačiau, jei jus tai domina ir norite sužinoti kaip eksperimentuoti analiniu seksu, štai viskas ką turite apie tai žinoti, skaitykite.
Ar analinis seksas malonus moterims?

Kokios stigmos įsivyravusios apie analinį seksą?
Nepaisant fakto, kad visi gali mėgautis analiniais žaidimais, tai vis dar nėra visiškai priimta kaip norma mūsų visuomenėje. Greičiausiai todėl, kad niekas apie tai nekalba. Vietoje to mes liekame prie netinkamo požiūrio apie tai kas gali mėgautis analiniu seksu, tačiau iš tikrųjų, visi galit tai daryti. Jei žmonės geriau suprastų kodėl ir kaip analinis gali būti malonus, jie būtų labiau linkę su tuo eksperimentuoti.

Ar analinis skausmingas?

Skaudėti gali tada, jei netinkamai pasiruošite, o pasiruošimas analiniam seksui yra svarbiausia dalis. Anusas turi būti „ištreniruotas“: turite nuosekliai didinti žaisliukų dydį, prieš įsiskverbiant partnerio peniui ar dildo. Ir todėl, kad anusas neišskiria lubrikacijos kaip vagina, privalote naudoti daug lubrikanto. Jei jūsų užpakaliukas nebus tinkamai ištreniruotas ir nenaudosite lubrikanto, greičiausiai, jausite skausmą, be to, yra rizika, kad jautri gleivinė įtrūks.

Deja, daug žmonių sieja analinius žaidimus su skausmu dėl buvusios blogos patirties ar dėl nesupratimo kaip analinis seksas gali būti malonus. Malonus analinis seksas yra 90% pasiruošimo, įskaitant ir psichologinį. Tai ypač galioja, jei anksčiau patyrėte nemalonią analinę skverbtį, nes jūsų kūnas tikėsis to paties, štai kodėl anusas įsitempia.

Psichologinis ir fizinis pasiruošimas gali padėti išvengti beveik bet kokio tipo skausmo. Tam, kad išvengtumėte skausmo ir įplyšimų, labai svarbu, kad jaustumėtės saugiai su partneriu. Tai reiškia, kad jaučiatės saugiai ir galite atvirai kalbėtis apie savo seksualinius troškimus analiniam seksui, taip pat baimes ir galite paprašyti partnerio neskubėti. Jei jaučiatės skubinama, labai svarbu sulėtinti tempą, kad galėtumėte atsipalaiduoti. Taip pat svarbu naudoti lubrikantą. Tai neleis odai suplyšti, o skverbtis bus lengvesnė ir malonesnė. Ne taip kaip vaginalinis kanalas, analinis kanalas neišskiria jokios drėgmės, neišsiplečia ir nesitempia, tai reiškia, kad lubrikantas yra būtinas. Gera naujiena? Jei esate fiziškai ir psichologiškai pasiruošusi, analinis seksas be galo malonus, nepaisant jūsų lyties.

Kodėl analinis malonus?
Mintis, kad moterys nejaučia malonumo analinio sekso metu atima jų seksualumą ir seksualinius troškimus, bei komplikuoja seksualumą. Yra keletas priežasčių kodėl analinis gali būti malonus kūnui (moteriai). Labai svarbu paminėti, kad klitoris yra daugiau, nei matome išorėje. Daugeliui moterų jis tęsiasi iki pat anuso. Stebėtina, tačiau įmanoma stimuliuoti klitorio „kojas“ analinio sekso metu. O todėl, kad klitoris turi per 9000 nervų galūnių, tai labai malonu.

Ir, žinoma, ne tik
moterys gali mėgautis analine stimuliacija: vyrai, nepaisant jų orientacijos, gali patirti viso kūno orgazmus stimuliuojant prostatą arba P-tašką. Iš fiziologinės pusės žiūrint prostata gali būti stimuliuojama tik per analinį kanalą. P-taškas yra visai kaip moterų G-taškas. Daug vyrų teigia, kad orgazmai, stimuliuojant prostatą, būna galingesni ir viso kūno.

O nuo ko pradėti?
Net jei analinis kelia jums susidomėjimą, viskas gerai, jei vis dar abejojate. Visiškai normalu dvejoti apie tai, ko niekada nebandėte. Rekomenduojame pradėti nuo smegenų: mintis apie analinius žaisliukus ar analinį seksą gali gąsdinti, nes yra daug neteisingos informacijos, todėl svarbiausia save edukuoti. Skirkite laiko ir surinkite informaciją šia tema.

Po to, kai smegenys bus paruoštos, pamėginkite analinį vienas prieš darant tai su partneriu. Masturbacija gali padėti suprasti kas malonu, o kas ne, o savo užpakaliuką pažinti geriausia, kai esate visiškai atsipalaidavęs ir nejaučiate streso. Solo analinis žaidimas yra vienas geriausių būdų pradedančiajam. Galite eksperimentuoti su skirtingais dalykais, sustoti ir tęsti bet kuriuo metu, be kito žmogaus.

Taip pat itin svarbu neskubėti! Tiek masturbacijos metu, tiek ir su partneriu. Prisiminkite, kad tai ne lenktynės. Rinkitės tokį tempą, kuris jums priimtinas. Ką dar verta prisiminti? Galite paskaityti kaip tinkamai išvalyti analinį kanalą prieš analinį seksą, įsitikinkite, kad seksas saugus ir po analinio sekso niekada nesiskverbkite su tuo pačiu žaisliuku ar peniu į vaginą, prieš tai jo nenuplovus.

Taip pat, jei partneris irgi yra naujokas, pradėkite neskubant. Pradėkite nuo pagrindų. Nepatariame pradėti užsiiminėti analiniu seksu staiga. Turite paruošti savo anusą (arba partnerio). Leiskite partneriui stimuliuoti užpakaliuką su lubrikuotu pirštu išorėje, prieš skverbiantis į vidų. Arba parodykite partneriui kaip jus liesti. Pradėkite nuo trynimo, piršto skverbties, analinių karoliukų ar kaiščių, po truputį galite didinti žaisliukų skersmenį, o po to pereikite prie penio skverbties į analinį kanalą.

Kaip atsikratyti stigmų
Galiausiai nesvarbu ar esate analinio entuziastas ar analinis seksas griežtas ne: jūsų asmeninis pasirinkimas dėl seksualinio gyvenimo yra tik jūsų reikalas. Tol kol visi tinkamai edukuoti apie analinį seksą, ypač, kaip tai daryti saugiai, tai viskas ko reikia.

Mes norime padėti žmonėms patirti įvairaus tipo malonumą, kuris gali būti jaučiamas analinio sekso metu. Visi gali užsiimti analiniu, nepaisant nei lyties, nei orientacijos. Vienintelis būdas pakeisti visuomenės požiūrį į ką nors, tai keliant iššūkius ir įkvėpti dialogui, o analiniai žaidimai nėra išimtis. Viskas gerai, jei nervinatės bandydami analinį ir bijote apie tai kalbėtis su partneriu. Jei tai jus intriguoja, prisiminkite, kad tame nėra jokios gėdos... o jei analiniai žaidimai griežtai ne jums, tai irgi gerai.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!