Fantazijos.lt

Straipsniai

Apie seksą su eks

Seksas su eks gali atrodyti puiki mintis, bet tai priklauso nuo to kaip seniai išsiskyrėte. Intymumas tarp jūsų jau išgrynintas, pažįstate vienas kito kūnus, o ką jau kalbėti apie visą jus siejančią praeitį. Nutiko tiek daug. Tačiau tai gali būti prastas sumanymas.
Apie seksą su eks

Nors 2015 – aisiais atliktos apklausos metu (buvo apklausta 1000 žmonių) paaiškėjo, kad 56% nemiegojo su eks, net 44% respondentų prisipažino užsiėmę seksu su eks. Ir nors daugelis pasakytų, kad seksas su buvusiuoju yra tikrai prasta mintis, nėra visai taip. Kai kuriems seksas su eks tikrai gera mintis, o kartais net labai gera. Jei esate pasiruošusi emocijoms, galimam sutrikimui ir klausimas, kurie tikrai kils. Tai gali padėti sumažinti iš praeities kylantį skausmą, tačiau, seksas su eks nėra visiškai nekaltas. Pateiksime septynis faktus apie seksą su eks, kurių jums niekas nesako:

1. POZITYVUS: idealizavimas
Kai santykiai baigiasi, dažnai idealizuojame buvusį partnerį. Taip veikia selektyvioji žmogaus atmintis, kuri neleidžia matyti tiesos. Kai praeina pakankamai laiko, beveik automatiškai idealizuojame praeitį: tiek buvusius santykius, tiek partnerį. Tačiau seksas su eks gali padėti to atsikratyti ir grįžti į realybę. Kartais leidžiame praeities santykiams neleisti mūsų prie ateities santykių ir laimės. Kai taip nutinka, grįžimas į praeitį gali priversti praregėti ir pastebėti, kad idealizuojame buvusius santykius. Nors tuo metu tai gali neatrodyti visiškai aišku, greičiausiai tai vis tiek primins faktą, kad išsiskyrėte ne be priežasties.

2. NEGATYVUS: neigimas
Jei vis dar galvojate apie savo eks ir jaučiate jam šiltus jausmus, tikitės, kad santykiai pavyks, tada seksas su eks tikrai prasta mintis. Jei tikitės, kad seksas sugrąžins santykius su buvusiuoju, tai tėra tik netikra viltis. Yra didelė tikimybė, kad problemos, kurios privedė jus prie skyrybų, nebuvo seksualinės.

3. POZITYVUS: saugumas
Kad ir kaip žmonės nori nusisukti nuo realybės, seksas su eks gali pasiūlyti saugumą, kurio negali pasiūlyti vienos nakties nuotykis. Taigi, gaunate saugumą, komfortą ir jausmą, kad vėl esate namuose. Po išsiskyrimo dažnai imame abejoti savimi, pykstame, o mūsų pasitikėjimo savimi sumažėjimas priverčia manyti, kad nebesate tokie geidžiami. Kartais seksas su eks gali padėti sukurti saugumą dėl to, kad mylimės su pažįstamu žmogumi. O dėl to, kad dėl eks ir skyrybų jaučiate pyktį ir abejones, galite pasijusti stipresnis todėl, kad nugalėjote negatyvius jausmus, kurie kilo dėl netekties. Kai sugyjate ir tampate stipresniu, aiškiau matote, kodėl buvę santykiai nebuvo idealūs ir ko jums reikia iš ateities partnerio.

4. NEGATYVUS: troškimas to kas pažįstama

Kai santykiai pasibaigia, dažniausiai tam būna labai gera priežastis, nes laimingi santykiai neišnyksta tiesiog. Po skyrybų turite judėti į priekį, nepaisant to kaip skaudu. Kai to nepadarote, galite grįžti prie tų pačių elgesio modelių, kuriais pasižymėjote su eks, o tai sukels sunkumų judant į priekį. Kai miegate su eks, ieškote laimės, tačiau galiausiai grįžtate prie to, ką jau pažįstate. Ir giliai viduje tai suprantate. Nors kai kurie mėgina save įtikinti, kad taip nėra, tiesa yra tokia: žmonės grįžta prie to paties todėl, kad jiems reikia išsilaisvinti ir rasti naujų iššūkių. Kartais mėginame save įtikinti, kad grįžti prie to paties yra gerai, kitais atvejais suvokiame, kad norime daugiau, bet manome, kad negalime to gauti.

5. POZITYVUS: orgazmai
Su familiarumu ateina žinios, o su žiniomis... geras seksas. Taip yra dėl paprasto dalyko: praktikos. Kai ką nors pažįstate intymiai ir fiziškai, yra didesnė tikimybė, kad patirsite orgazmą, nes esate labiau atsipalaidavusi. Esate su žmogumi, kuris žino kur slepiate pinigus, kaip su jumis kalbėtis ir ką daryti, kad jūs užsivestumėte. Tačiau turite suprasti skirtumą tarp gero sekso ir meilės. Tol kol tai bus tik seksas, seksas su eks gali būti labai smagus ir išpildantis karščiausius troškimus. Tačiau tai veiks tik tol, kol nenorėsite sugrįžti pas jį. Jei tikitės, kad orgazmai nuves jus į kiek platesnius vandenis, geriausia būtų tokius santykius nutraukti.

6. NEGATYVUS: pasitikėjimo savimi problemos
Labai svarbu suprasti, kad seksas su eks gali priversti atsidurti toje pačioje emocinėje duobėje, jei vienas kito nesuprasite. Jei jūs manysite, kad seksas yra vienas, o eks manys, kad tai visai kas kita, tai sukels daugiau žalos jums abiem, nei duos naudos. Nors seksas gali atrodyti kaip nekalta mintis pradžioje, su laiku jūsų buvusysis gali rasti ką nors kitą ir vėl jus palikti. Jei jums sunku atsispirti seksui su eks, psichologiškai pasiruoškite išsiskyrimui ir pasikalbėkite su juo apie tai kaip abu matote situaciją. Kitaip tariant, priimkite tai, kad viskas gali nutrūkti akimirksniu. Jei negalite su tuo susitaikyti ir žinote, kad nesate pakankamai stipri ištverti nusivylimą, nemiegokite su eks. Vietoje to, įsigykite gerą ir patikimą vibratorių, kuris niekada jūsų nenuvils.

7. POZITYVUS: pabaiga

Seksas su eks gali padėti užbaigti tai, ko nesugebėjote anksčiau. Kartais idealizuojame eks dėl to, kad neradome jam pakaitalo ar nenorime susitikinėti. Tokiais momentais labai paprasta romantiškai idealizuoti eks. Seksas su eks gali padėti atskleisti kodėl pasirinkote skyrybas. Taip pat svarbu suvokti, kad santykiai su eks šiuo metu tikrai nėra gera mintis, nes niekada nežinote kas laukia ateityje. Tačiau dar svarbiau suvokti, kad seksas su eks neprivers greičiau ateiti ateičiai.

Mylintis su eks svarbu tai daryti paprastai. Neturėkite lūkesčių. Taip pat negalite mylėtis su eks amžinai, nes tai tiesiog taps rutina. Toks scenarijus stabdys jus nuo laimės. Nebent, žinoma, seksas yra viskas ko norite gyvenime. Tai visiškai priklauso nuo jūsų.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!