Fantazijos.lt

Straipsniai

Kodėl negalite pamiršti pirmosios meilės?

Nesvarbu kiek praėjo laiko, ar kiek santykių turėjote nuo to laiko, jūs negalite tiesiog pamiršti savo pirmos meilės. Pirmas įsimylėjimas keičia gyvenimą. Emocijos, kurias jaučiate būna visiškai naujos ir intensyvios. Negalite nustoti galvoti apie savo partnerį ir tiesiog neįsivaizduojate gyvenimo be jo. Kai pirmą kartą jaučiate tokius stiprius jausmus kitam žmogui, santykių pabaiga gali būti tikrai žlugdanti.
Kodėl negalite pamiršti pirmosios meilės?

 

Pasak santykių ekspertų, yra kelios priežastys, kodėl pirmoji meilė nepamirštama. Pavyzdžiui, smegenų chemija ir ryšys čia užima itin svarbią poziciją.

 

Pirmosios meilės dažnai sukuria labai stiprų emocinį ryšį. Daugeliu atveju, įsimylime dar prieš tai, kai išsivysto smegenų dalys, atsakingos už logiką, be to, siaučia hormonai. Tai sukuria itin stiprų emocinį prisirišimą, nes išsiskiria dideli kiekiai oksitocino, o tai tas pats hormonas, kuris kuria ryšį tarp motinos ir vaiko. Oksitocinas dar žinomas kaip meilės hormonas. Jis padeda jausti artumą, dėl to kai kurie žmonės lieka monogamiški, taip pat šis hormonas padeda atviriau priimti kitus ir jais pasitikėti.

Pirmos meilės dažnai būna paprastos, bet labai galingos. Net paprasti dalykai, tokie kaip apsikabinimai, bučiniai ir glamonės gali chemiškai pririšti jus prie partnerio. Kai pirmą kartą tai patiriate, tą sunku pamiršti. Tačiau tai nėra vienintelė priežastis, kodėl taip sunku pamiršti pirmąją meilę.

Jūsų smegenys yra pririštos ir ieško malonių potyrių
Pasak psichiatrų, jūsų pirma meilė yra nepamirštama dėl smegenų veiklos ir tai, ko išmoko pirmasis įsimylėjimas apie jus patį. Kai įsimylite smegenis užplūsta tokių hormonų kaip dopaminas, oksitocinas ir seratoninas, banga. Šie „gerų pojūčių“ hormonai gali priversti jausti euforiją ir intensyvius bei malonius jausmus, ypač, kai tai vyksta kartu su fiziniu prisilietimu. Daug kartų žmonės patiria pirmą įsimylėjimą būdami paaugliai. Tuo metu smegenys verčia būti itin jautriu ir stipriai norėti tokios patirties kaip meilė ir seksas.

Be to, pirmosios meilės patirtis tampa beveik neištrinama smegenyse. To beveik neįmanoma pamiršti dėl to, kokias galimybes ši patirtis mumyse žadina. Mes jaučiame savo žmogiškos patirties plėtrą.

Jūsų pirmoji meilė veikia visus jūsų santykius po to
Kai patiriate kažką tokio gero, kaip meilė pirmą kartą, greičiausiai imsite ieškoti šio jausmo vėl ir vėl. Tai priežastis, kodėl žmonės nepamiršta pirmos meilės po santykių nutraukimo.

Todėl, kad pirma meilė dažnai būna intensyvi, tai gali priversti kažką manyti, kad pirmąjį partnerį mylėjo labiau nei kitus. Toks žmogus ilgisi intensyvių jausmų, kuriuos jautė, palaikydamas pirmuosius santykius ir ieško šio jausmo visuose, kuriuos sutinka po to. Kai to neranda, ima galvoti, jog gera mintis būtų grįžti pas eks. Tačiau jūsų pirmoji meilė ne visada bus jūsų geriausia ir giliausia meilė. Jūs galėjote iš tikrųjų mylėti savo antrą ar trečią partnerį labiau, bet prisimenate pirmosios meilės intensyvumą. Tai reiškia, kad jūsų atmintyje yra įstrigęs šis jausmas.

Jūsų pirmoji meilė veiks visus jūsų santykius po to, nes tai jus moko. Pavyzdžiui, pirmą kartą išmokstate, kad galite būti norimas ir geidžiamas. Taip pat sužinote kaip norite, kad su jumis elgtųsi kitas žmogus. O kai santykius nutraukiate, sužinote ką reiškia dužusi širdis. Yra daugybė pamokų, kurios ateina kartu su pirma meile. Laikui bėgant su naujomis meilėmis, vis dar galite išmokti ko nors naujo, tačiau tada labiau taisote tai, ką jau išmokote.

Tik todėl, kad pirmą meilę sunku pamiršti, tai nereiškia, kad tai vienintelė tikra meilė. Kai kuriems taip tikrai gali būti, tačiau kitiems tai pamoka.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!