Fantazijos.lt

Straipsniai

Ką padovanoti jam per Valentino dieną?

Kiekvienų metų vasario 14 d. visos poros bei įsimylėjėliai turi progą džiaugtis, švęsti ir dalintis meile. Tą diena minima Šv.Valentinas, proga, kuri mūsų visuomenėje ir beveik visame pasaulyje yra tituluojama „meilės“ ir „romantikos“ diena. Mokykloje mokiniai vieni kitiems klijuoja širdeles, siunčia romantiškus anoniminius laiškelius, poros leidžia laiką kartu ir šiaip, visos dienos metu ore tvyro tokia ypatinga atmosfera, kokios nepamatysite ir nepajausite niekur kitur. Taigi, kaip prisiderinti prie šios dienos atmosferos ir kokią dovaną jam išrinkti?
Ką padovanoti jam per Valentino dieną?

Viliotinis

Tikrų tikriausia klasika. Kitaip to nepavadinsi. Koks vyras nenorėtų savo moters gundančiai apsirengusios ir besineriančios iš kailio, kad tik jį palepintų? Tiesa, viliotiniui reikia šiek tiek pasiruošti. Išsitraukite savo seksualiausius naktinukus ir apatinius, arba dar geriau – įsigykite naujus Valentino dienos proga. Pasodinkite jį ant kėdės arba lovos krašto, prigesinkite šviesą ir pasilinksminkite. Kuo labiau atsipalaiduosite, tuo daugiau jam ši Valentino dienos dovana įstrigs atmintyje!

KamaSutra arba sekso žaisliukas

Tokios dovanos vyrus labai jaudina. Niekas vyro neužveda labiau nei moteris, kuri atvirai rodo, kad jo nori. Kama Sutros knyga arba koks nors sekso žaislas tiesiog sakys jam „Noriu, kad mane paimtum“, o tokių moters minčių vyrai slapčia ir geidžia visos Valentino dienos metu. Jeigu dovanosite žaislą, pasistenkite išrinkti tai, ką jis tikrai galės panaudoti arba tai, ką jūs galėsite naudoti su juo arba ant jo.

Nauji naktinukai

Ši dovana gali būti viena arba gali keliauti komplektu su kitomis. Tai labai lanksti ir universali dovana. Nereikia nei per daug sukti galvą, neretai ir išlaidų nesusidaro tiek daug, o ir ją „įteikti“ pavyks bet kur, kur galėsite pabūti dviese. Tad siūlome įsigijus naujus apatinius juos jam parodyti vakare po išvykos į restoraną, kelionės ar kitų dienos planų.

Bilietai į kiną „jo“ filmui

Jeigu jūsų pora vaikšto į filmus, jis tikrai dažnai paaukoja veiksmo scenų pilną „šaudom ir gaudom“, kad jūs galėtumėte pavarvinti seilę į romantinę komediją ar kitą moterišką filmą. Net ir namuose dažnai būna tas pats. Tai žavu, nes taip vyras jumis rūpinasi, parodo, kas jam svarbiausia. Bet vis dėlto, per Valentino dieną galite jam atsilyginti ir smagiai kartu pažiūrėti tiesmukišką, daug mąstyti nereikalaujantį veiksmo filmą arba tokį, kuris patiktų jam. Vyrui tai labai patiks ir nereiks daug išlaidauti.

Daiktas, kurio jam trūko

Tai gali būti laikrodis, barzdos skutimo mašinėlė, ausinės – bet kas, ko pastebite, jog jam trūksta. Čia reikės jūsų dėmesingumo bei įsigilinimo į vyrų pasaulį, kadangi čia ne bilietai į koncertą ar renginį, čia reikia atsižvelgti ir į vyro pomėgius bei poreikius. Iš parinkimo problemų išsisuksite padovanodama dovanų čekį, kuris irgi perduos jūsų šilumą bei rūpestį.

Čiuožinėjimas ant ledo

Valentino diena būna vasario mėnesį. Tada Lietuvoje žiema net nerodo atsitraukimo ženklų, todėl lauke dar spaudžia šaltukas, o temperatūra būna gerokai žemiau nulio. Tokiu atveju pasirinkite pačią žiemiškiausią įmanomą pramogą – čiuožinėjimą ant ledo. Visai nesvarbu, jei abu nemokate čiuožinėti – nuo to bus tik smagiau.

Išvyka iš namų

Čia jau viskas priklauso nuo to, kiek norite išleisti pinigų ir ką galite bei norite suplanuoti. Tai gali būti trumpa išvyka į kokią romantišką vietelę, skrydis į šiltus kraštus ar trumpos atostogėlės viešbutyje Birštone ar Druskininkuose. Nesvarbu ką pasirinksite, kartu su vyru labai romantiškai praleisite Valentino dieną, jei suplanuosite išvyką iš namų.

Piknikas namuose

Toms, kurios mieliau tokią dieną praleistų namuose – piknikas po stogu. Pasirūpinkite jo mėgiamiausiais užkandžiais, saldainiais ir gėrimais, paruoškite ir keletą savos gamybos gėrybių ir pasitieskite pledą ant grindų arba padenkite stalą. Piknikas namuose bus intymesnis nei galėtumėte pagalvoti, kadangi vyras bus sotus ir laimingas, o jūs – lėtai ir švelniai tirpsite savo didelio murkiančio katino glėbyje.

Bilietai į varžybas

Jeigu jūsų vyras arba vaikinas yra sporto fanatikas arba bent kiek domisi kokia nors sporto šaka – padovanokite jam bilietus į varžybas. Ir nieko čia baisaus, jei jums sportas nepatinka, galbūt nuėjusi į varžybas su juo – nuomonę pakeisite, bet palikite jam galimybę į jas nueiti ir su draugu. Kartais gera Valentino dienos dovana yra ta, kai jam paliekate vieną dalį vakaro varžybose, o kitoje visiškai jį pribloškiate su naujais naktinukais ir gundančiu viliotiniu.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!