Fantazijos.lt

Straipsniai

Ką jai padovanoti per Valentino dieną?

Kiekvienų metų vasario 14 d. visos poros bei įsimylėjėliai turi progą džiaugtis, švęsti ir dalintis meile. Tą diena minima Šv.Valentinas, proga, kuri mūsų visuomenėje ir beveik visame pasaulyje yra tituluojama „meilės“ ir „romantikos“ diena. Mokykloje mokiniai vieni kitiems klijuoja širdeles, siunčia romantiškus anoniminius laiškelius,poros leidžia laiką kartu ir šiaip, visos dienos metu ore tvyro tokia ypatinga atmosfera, kokios nepamatysite ir nepajausite niekur kitur. Taigi, kaip prisiderinti prie šios atmosferos ir kokią dovaną jai išrinkti?
Ką jai padovanoti per Valentino dieną?

Gėlės

Moterims gėlių niekad nebus per daug. Svarbu žinoti, kokios rūšies ar net kokios spalvos gėles jūsų dama mėgsta. Galite pasistengti pasiruošti šiai progai iš anksto, nes per pačią vasario 14-ą gėlynuose bei gėlių turgeliuose eilės būna tikrai didelės. Jau apie pietų metą galite pasigesti gražių ir gerai atrodančių gėlių, todėl arba suderinkite viską iš anksto, arba pasiruoškite jas pirkti ryte. Gėlės yra romantikos, meilės ir rūpesčio simbolis, todėl bet kuri moteris gavusi gėlių prisimins, kad yra mylima bei vertinama.

SPA ir viešbutis jums

Visada rekomenduosime tokiomis progomis išvykas pirkti dviem, o ne vienam asmeniui. Dovana gali būti tik įteikta vasario 14-ą, o pati išvyka įvykti kitą, patogesnę dieną. SPA ir viešbutis yra puikus pasirinkimas, nes pabūsite atitolę nuo įprasto šurmulio, atsipalaiduosite, susikoncentruosite į savo kūnus bei rodysite dėmesį vienas kitam.

Romantiška vakarienė namuose arba restorane

Vyro darbas virtuvėje moteris visada labai žavi. Nesvarbu ar gaunasi skaniai, ar ne – vyro gamintas maistas yra tarsi pati didžiausia staigmena ir malonumas pats iš savęs. Jeigu pagaminsite kažką ypatingo, ką ji mėgsta – Valentino dieną ji atsimins tikrai tik iš geriausios pusės. Tačiau, jei tam nėra laiko, noro arba žinote, jog ji mėgsta arba troško nueiti į kažkokią vietelę – nusiveskite ją ten. Užrezervuokite staliuką, pasirūpinkite, kad ant stalo jus pasitiktų gėrimai ir romantiškai praleiskite vakarą. Vėliau, sugrįžus namo, moteris tikrai norės ir skubės „atsidėkoti“ už tokį puikų laiką kartu.

Nuotraukos arba fotosesija

Sakoma, kad kiekviena moteris atsiskleidžia prieš fotoobjektyvą. Jeigu jai padovanosite fotosesiją – neprašausite ir labai ją nudžiuginsite. Kažkodėl moterys, daug labiau nei beveik visi vyrai, įžvelgia didesnę nuotraukų sentimentalią vertę. Joms patinka fotografuotis, būti dėmesio centre, jaustis gražioms bei pozuoti. Žiemiška aplinka leis sukurti daugybę gražių kadrų lauke arba fotostudijoje – patalpų viduje. Tokia dovana nebus nuvalkiota ir tikrai parodys jūsų dėmesį bei norą didžiuotis savo moterimi, kas ją labai paskatins. Jeigu ieškote panašios dovanos su mažesniu biudžetu – padovanokite jai nuotrauką rėmelyje. Tai gali būti judviejų nuotrauka, šeimos nuotrauka ar tiesiog jos pačios fotografija, kurią ji laiko gražia.

Užuominų žaidimas ir kulminacija

Nemeluosime, šios dovanos įteikimui tikriausiai reikės daugiausiai pasiruošimo. Vis dėlto, jūsų moteris ir širdies draugė tikrai yra verta tokių pastangų bei net nedvejokite galvodami ar jai tai patiks. Bet kas, kur matysis jūsų pastangos ją nustebinti bus įvertintos su didžiuliu entuziazmu ir pozityvia nuotaika. Tad – pirmyn! Po namus ar įvairias jums brangias miestelio, miesto ar kitų svarbių lokacijų vietas išslapstykite užuominas. Visos jos turi pamažėle artinti ją prie didžiojo prizo. Didysis prizas – „lobis“ turėtų būti kažkokia dovana arba dovanėle, kuri pati iš savęs irgi yra labai maloni, tačiau jai labiausiai įsiminti turėtų pati lobio medžioklė. Pačios užuominos, rekomenduojame, kad būtų susijusios su jūsų santykiais arba bent dalinai į jas įpinkite detales, kurios pridėtų viskam sentimentalumo. Atlygis gale bus labai saldus, o tokia puikiai suorganizuota ir išpildyta Valentino diena jai garantuotai įsirėš į atmintį.

Sekso žaisliukas

O kodėl ne? Jeigu esate išdykėliai arba norite kažko naujo įnešti į savo intymų gyvenimą, rinkitės sekso žaislus. Tai puiki ir labai intymi dovana, kurios džiaugsmais lepinsis pati partnerė arba tą darysite kartu! Pasirinkimas dabar platus, tikrai rasite kažką, kas patiks.

Koncertas arba kitoks renginys

Kodėl kai kas galvoja, jog tai yra nuvalkiota? Na taip, galbūt tai nėra pati naujausia ir labiausiai pribloškianti dovana, tačiau bilietai į jos mėgstamos grupės, atlikėjo koncertą ar teatrą bei kažkur, kur ji galės smagiai praleisti laiką – labai apgalvota bei reikšminga dovana. Tai parodo, kad jums rūpi, kad jūs domitės tuo, ką patinka ir kiekviena moteris tą tikrai įvertins.

Fantazijos išpildymas

O čia jau tebūnie vieta improvizacijai... Galbūt ji visada norėjo nukeliauti į Paryžių? Galbūt ji jau senai nejučiomis užsimena, kad pats laikas kurti šeimą arba užsimauti žiedą ant piršto... Jei esate tikras vyras, prisiminkite, ką jūsų mylimoji jums minėjo kaip didelę svajonę ir pasistenkite tai išpildyti!

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!