Straipsniai

Idėjos kaip metinių proga nustebinti savo antrąsias puses

Poros gyvenime yra ne viena proga, tačiau artimiausia ir labiausiai santykius atspindi ne kas kitas, o metinės. Pirmosios – žavingiausios, tačiau mažiausiai įvertinamos, vėliau, per antrąsias, trečiąsias, ketvirtąsias t.t. – norisi nertis iš kailio ir kažkaip ypatingai nustebinti partnerius, bet kažkur santykių kelyje, po kelių metų buvimo kartu – aistra ir interesas gali išblėsti. Kai kam pasidaro per sunku galvoti staigmenas, kiti tiesiog pamiršta kaip malonu stebinti ir sulaukti staigmenų, tretiems tos priežastys būna dar įvairesnės. Nesvarbu kaip ten bebūtų – patarsime vyrams ir moterims, kaip gi savo antrąsias puses priblokšti metinių proga. Mes norime paskatinti įdomų bei nuoširdų vienas kito sveikinimą. Laikas apsispręsti, atsipalaiduoti ar aktyviai praleisti laisvalaikį? Pailsėti prie vandens ar keliauti po kalnus? Valgyti tortą ar išbandyti tolimųjų kraštų virtuves?... Štai jums devynios unikalios idėjos metinėms.
Idėjos kaip metinių proga nustebinti savo antrąsias puses

1. Padovanokite jai pilį

Ne tikrąja to žodžio prasme, aišku. Tačiau labai puiki idėja metinių progai – kokios nors įspūdingos pilies aplankymas. Kiekviena moteris bent akimirkai galės pasijausti kaip princesė, o vyras tarsi riteris ar princas. Pati pilis turi labai didžiulį galios ir didybės simbolį bei atrodo labai įspūdingai iš toli arba arti. Iš aukščiausių bokštelių galima pamatyti nuostabių panoramų, o jeigu pilis prie vandens – pasiplaukioti valtele aplinkui, pasigėrėti saulėlydžiu, saulėtekiu, susirengti pikniką pilies peizažo apsuptyje. Idėjų – daug, svarbu žinoti kur nuvykti.

Lietuvoje yra Trakų Pilis, daugybė buvusių LDK pilių yra išlikę Baltarusijoje, o Lenkija, Ukraina ir ta pati Rusija tikrai turi kuo nustebinti. Visgi nemenkinant iš rytų pusės supančio bei nuo viduramžių likusių pilių palikimo reikėtų paminėti, kad gražiausios pilys stovi Bavarijoje, Čekijoje, Prancūzijoje. Kai kurios išsibarstę ir po Pietų Europą, įspūdingų perliukų apstu ir Britų salyne, ir Rumunijoje, Bulgarijoje, Balkanuose. Žodžiu, Senajame žemyne kur pirštu be dursi, ten kažką ir rasi. Idėjų pasisemti galite čia.

2. Padovanokite jam ekstremalių pojūčių

Jeigu jis jai dovanoja pilį, antros pilies jam dovanoti nebeapsimoka. Vietoj pilies geriau padovanoti pojūčių. Ne bet kokių, o labai vyriškų. Ekstremalių pojūčių kupina dovana, vyrui padės pasijausti vyrišku, o smagiausia bus, jeigu prisijungsite ir jūs. Pats ekstremaliausias variantas – šuolis parašiutu arba nardymas jūroje, tačiau ne visiems būtina tokia didelė adrenalino dozė. Smagiai dviese galite ir pasivažinėti kartingais arba sportiniais automobiliais apsukti ratą, du trasoje.

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tai ne tik proga „pašėlioti“, tai yra ir metinės, bene romantiškiausia gyvenimo diena. Idealus aukso viduriukas tarp ekstremalumo ir romantikos – skrydis oro balionu.

https://www.geradovana.lt/skrydis-oro-balionu-oreiviu-klubas-padangiu-geles

Iš aukšto matydami gimtąjį miestą arba stebėdami besileidžiančią saulę už horizonto būdami kelių šimtų metrų aukštyje, akimirką įsiminsite amžiams.

3. Atkurkite pirmąjį pasimatymą

Prisiminkite tuos drugelius pilve bei virpantį balsą, intensyvesnį širdies darbą bei galbūt senai pamirštas miesto vietas ar parką, kur susitikote pirmąjį kartą. Visgi dėka šio susitikimo jūs dabar esate pora ir švenčiate metines, todėl prisiminti ir prasieiti nostalgijos pramintais takeliais – dėmesio vertas užsiėmimas.

Šią idėją galima vykdyti dviem būdais. Pirmasis – stengtis idealiai atkartoti visus savo veiksmus bei maršrutus, net ir aprangas. Tai sukurs unikalią atmosferą, bet gali ir nemenkai apsunkinti, kadangi po ilgų metų kartu, gali būti sunku prisiminti visus pasukimus bei kiekvieną, iki paskutinio sekantį niuansą. Paprastesnis ir efektyvesnis būdas – svarbiausią pasimatymo dalį atkartoti, o vėliau, kažko romantiško tam pridėti. Tai gali būti nuėjimas į kavinę, piknikas parke, kavos ar gaivaus gėrimo gurkšnojimas sėdint ant suoliuko arba kino teatras. Svarbu tik tai, kad pirmas pasimatymas ir jo atkartojimas sukeltų panašias arba dar geriau, tokias pačias emocijas, lyg susitikus pirmąjį kartą.

4. Klasika – trumpa kelionė

https://www.which.co.uk/reviews/destinations/article/best-city-breaks-in-europe

Štai šiame portalo „Which“ straipsnyje galima rasti kelių dešimčių Europos didmiesčių įvertinimus, pagal jų tinkamumą trumpai savaitgalio arba kelių dienų kelionei. Apžvelgsime pirmąjį dešimtuką ir patarsime, ką gi šiuose miestuose aplankyti.

 • Krokuva, Lenkija – senoji Lenkijos sostinė, antras pagal dydį šios šalies miestas, turintis virš 750 tūkstančių gyventojų. Truputėlį didesnė už Vilnių, Krokuva yra įspūdingai graži. Lietuviams turistams tai yra mėgiamas traukos taškas, nes čia restoranai, viešbučiai ir pramogos bei paslaugos yra apie 20-30 procentų pigesnės nei Vilniuje ar Palangoje sezono metu, o šalia esantys kalnai bei kitos pramogos siūlo gausybę atrakcijų. Mieste būtina aplankyti senąją karalių pilį, Šventųjų Petro ir Povilo bažnyčias, Mergelės Marijos baziliką, centrinę miesto aikštę, Šv. Floriano gatvę ir daug kitų.
 • Valensija, Ispanija – daugelio žmonių įsivaizdavimu Madridas ir Valensija yra tie miestai, kurie geriausiai atspindi tikrąją Ispaniją (Barselona – Katalonija). Madridas, aišku yra sostinė, bet 200km piečiau nuo Barselonos besirandanti Valensija – kultūrine įvairove persmelktas metropolis. Šiame dideliame mieste, kuriame su priemiesčiais gyvena apie daugiau nei pusantro milijono žmonių, yra visko. Modernus meno ir mokslo muziejus, aukšti stikliniai verslo pastatai dera su senovinėmis pilimis, Ispanijos klestėjimo laikus menančią Mergelės aikštę, o Art Deco bei XXa. stiliaus pastatai įvairiuose kvartaluose turi šarmingo Niujorko ar Čikagos stiliaus žavesio. Didžiausias lobis – jūra, kadangi Valensija įsikūrusi ant Viduržemio jūros kranto.
 • Budapeštas, Vengrija – Vengrijos sostinę iš žurnalų viršelių ir topų neretai išstumia Paryžius, Barselona ar Londonas. O veltui. Šis, iš dviejų miestų Budos ir Pešto sudarytas darinys savo grožiu bei architektūra pavergė milijonus širdžių. Ant Dunojaus stūksantį miestą namais vadina beveik du milijonai vengrų ir kitų tautybių žmonių. Pasiplaukiojimas Dunojumi, stebint miestą nuo upės – įspūdingas reginys, ypač per saulėlydį. Pamatyti verta parlamento rūmus, herojų aikštę, Gelerto kalvos panoramą, Žvejų bastioną ir kt.
 • Bolonija, Italija – miestas, kuriame gimė pirmasis pasaulyje universitetas, tiesiog alsuoja istorija. Etruskų kultūros šerdis, senosios Italijos palikimo pilna Bolonija labai patiks visiems mėgstantiems itališką architektūrą, gotiką, baroką, renesansą ir bent truputėlį prijaučiantiems istorijai. Galima nesunkiai rasti tiesioginių skrydžių į Boloniją, todėl nuvykti ten savaitgaliui ar porai dienų bus visai nesudėtinga. Na, o lankytinų vietų – tūkstančiai. Pradėkite nuo 800+ metų gyvuojančio universiteto, paslampinėkite siauromis senamiesčio gatvelėmis bei paragaukite tikrų itališkų makaronų arba picos.
 • Berlynas, Vokietija – gal Berlynas ir nealsuoja tokia romantika, kaip Paryžius ar Barselona, bet čia yra be galo patogi ir praktiška vieta trumpai kelionei. Didžiausias Berlyno privalumas prieš kitus Europos didmiesčius – mažesnės apgyvendinimo paslaugų, maisto ir transporto kainos. Tačiau nepaisant kitokio medijos požiūrio arba miesto įsivaizdavimo – romantiškų ir gražių vietų netrūksta. Parkai, naktiniai klubai, aikštės sužavės ne vieno širdis.
 • Sevilija, Ispanija – iš „Sevilijos kirpėjo“ bei UEFA čempionų lygos futbolo varžybų Ispanijos didmiesčio Sevilijos vardą girdėti galima gana dažnai. Visgi apie pačios Andalūzijos regiono širdies gyvenimą žmonės žino tikrai per mažai. Mieste gyvena apie milijoną žmonių, o Romos Imperijos laikus menanti istorija – mažų mažiausiai spalvinga. Visgi nukakti į Seviliją iš Lietuvos yra gana sudėtinga, kadangi ją rasime pietinėje šalies dalyje, o tiesioginių skrydžių nelabai yra. Skrydis su persėdimu arba kelionė Ispanijos viduje (iš Madrido, Barselonos) yra geriausias jūsų pasirinkimas.
 • Barselona, Ispanija – jeigu Madridas yra Ispanijos de jure sostinė, tai Barselona – kultūrinė širdis. Čia kūrė Gaudi, Dali, Pikasas. Miestas alsuoja Viduržemio jūros bei įspūdingo istorinio palikimo aura ir čia būnant galima pasikrauti tikrai teigiamų emocijų. Visada maloniai pasitinka spalvingiausia miesto gatvė – „LasRamblas“, yra gražus Jūrų muziejus, žymieji fontanų šou, Gaudi namai, „Sagrada Familia“ bažnyčia ir daug daug kitų grožybių. Tiesioginis skrydis iš Lietuvos leis per porą valandų pasiekti Katalonijos regiono sostinę, o joje yra daug tūkstančių apgyvendinimo įstaigų, tad nuostabi jūros arba judraus miesto panorama pro buto ar viešbučio langą neleis liūdėti.
 • Viena, Austrija – dar viena sostinė šiame sąraše, šįkart – Austrijos. Tai milijoninis miestas su labai stipriu kultūriniu palikimu. Vienoje kūrė Mocartas, čia gyveno Froidas ir kiti XVI-XIXa. šviesuoliai. Būtent šiuo metu Viena išgyveno aukso amžių. Dabar tas matosi pažvelgus į puikiai išsilaikiusią miesto architektūrą. Į Vieną galima nuskristi tiesioginiu skrydžiu. Tai turbūt vienas brangesnių miestų Europoje, todėl pasiruoškite šiek tiek paploninti pinigines. Visgi klausant „Žydrojo Dunojaus“ arba stebint kasmetinį Vienos balių negalima nejausti romantikos. Puiki kelionės kryptis – Viena.
 • Funšalis, Madeira, Portugalija – šis miestas daugeliui turbūt išvis bus naujiena. Madeiros saloje, priklausančioje Portugalijai ir esančiai gerokai Vakariau nuo Europos krantų, lankėsi tikrai nedaug kas. Kaip bebūtų, visos Madeiros gamta yra unikali ir pabuvimas čia sukels be galo romantiškų ir išskirtinių jausmų. Pietietiški miestai, žalia gamta, auksiniai paplūdimiai, vingiuoti kalnų keliukai. Kaip iš atviruko.
 • Amsterdamas, Nyderlandai – na ir paskutinis iš ilgo miestų sąrašo, bet tikrai neprasčiausias – Amsterdamas. Nuostabų kvapą miesto centre skleidžiantis Amsterdamas yra labai jaukus, labai ramus ir be galo žavus miestas. Čia gyvena apie 800 tūkstančių žmonių, tačiau didingos architektūros, įdomių muziejų arba fantastiškų peizažų netruks. Romantiškai čia galima praleisti Valentino dieną, o švelnus jūrinis klimatas negąsdins ir žiemą ar vasarą. Van Gogo muziejus, Rijks muziejus, Karališkieji rūmai, žymusis Raudonųjų žibintų kvartalas bei kanalai paverčia Amsterdamą nesibaigiančios romantikos galimybių rojumi.

Jeigu į užsienį vykti nesinori, yra ir daugybė pasirinkimų toje pačioje Lietuvoje. Druskininkai, Birštonas, mažieji Žemaitijos miesteliai su savo įspūdingomis bažnyčiomis, Aukštaitijos miestukai su savo dvarais, tų pačių Kėdainių senamiestis ar tolimiau esantys didieji miestai. Juose irgi galima pamatyti daug gražių dalykų, todėl nebūtina keliauti į užsienį, kad paminėtumėte savo metines.

5. „Lobių medžioklė“

Metinių proga paįvairinti pasimatymą arba net visą dieną galima „lobių medžioklės“ pagalba. Jeigu dar nežinote, tai šis užuominų sprendimu paremtas žaidimas susieja jūsų tarpusavio santykius, pastabumą, akylumą bei atmintį kartu su romantika, brangiais momentais ir gyvenimu kartu. Sugalvokite keletą užduočių ir jas išslapstykite namuose, tik jums žinomose vietelėse ir vienu kartu arba visos dienos eigoje lydėkite savo partnerius naujų užuominų medžioklėje. Po kiekvienos įmintos mįslės jų gali laukti mini-siurprizas, o po paskutinės – didysis finalas.

6. Klasika nr. 2 – SPA arba ramus laikas gamtoje

Nors šis variantas neturi išskirtinės auditorijos, jis dažniausiai domina vyresnes arba daugiau laiko kartu praleidusias poras. Kodėl? Ogi todėl, kad ramus laikas toliau nuo šurmulio yra labiau reikalingas, kada kartu jūs jau ilgai ir darbų, šeimos bei kita rutina vargina nebe pirmus metus. Tas kelių dienų arba bent vieno vakaro trukmės atsiplėšimas nuo visų problemų atgaivina ir tonizuoja ateinantiems iššūkiams.

http://won.lt/spa-privalumai/ - jeigu nežinojote, tai SPA procedūros turi ir fizinę naudą jūsų organizmui, ne tik atpalaiduoja.

Jeigu nuspręsite laiką leisti gamtoje, su namų gamybos užkandžiais arba nuvyksite papoilsiauti prie ežero, geriausia rinktis nuošalesnes vietas. Taip pabūsite tik vienas su kitu ir geriau įvertinsite kodėl jūs tą žmogų taip mylite. Betarpiškas ir besąlygiškas artumas užkamšys spragas, padės pamiršti barnius ir konfliktus.

7. Muzika jūsų ausims

Koncertas. Gera idėja? Labai gera.

Ypač gera idėja metinėms ji yra tada, kai abu jūs turite bendrą mėgiamą muzikos grupę. Lietuvoje per metus didelius koncertus surengia kelios dešimtys „vietinės gamybos“ arba iš užsienio atvykę ir tarptautinį pripažinimą pelnę atlikėjai. Gali būti, kad laikai sutampa ir būtent jūsų metinių dieną arba labai panašiu metu koncertuoja atlikėjas, dėl kurio ji pametusi galvą arba grupė, kurią jis klauso jau nuo paauglystės.

Gerai, kad koncertų yra pačių įvairiausių, tad galima rasti ir tokių, kur išprakaituosite gerą litrą šokdami, ir tokių, kur ramiai džiazuojančio atlikėjo pavyks pasiklausyti sėdint užstalėje. Tai neturėtų būti ir labai brangi dovana, tačiau tai parodo rūpestį, jausmingumą ir indėlį į santykius.

8. Skonio receptorių palepinimas

Kadangi tai metinės, nesiveskite jos kebabų arba „McDonalds“. Nors tai daug kam ir skanu, bet gi metinės... Reikėtų kažko ypatingesnio. Idėjų galima semtis iš - http://30geriausiurestoranu.lt/ . Čia sureitinguoti net trisdešimt geriausių iš geriausių ir unikaliausi iš unikaliausių restoranų Lietuvoje. Tokiai progai tai bus tobulas akcentas, kada palepinsite savo ir antrosios pusės skonio receptorius bei pašildysite širdį. Aišku, didžioji dauguma šių restoranų yra sostinėje, tad tai gali būti puiki proga aplankyti sostinę, apsistoti viešbutyje arba nuvykti į kitą, Kaune, Druskininkuose, Trakuose arba Klaipėdoje esantį restoraną.

9. Seksualinis teminis vakaras

Na ir vakarui užbaigti arba progai paminėti galite save paskirti aštresnių seksualinių pojūčių patenkinimui. Ji gali apsirengti seksualiu lingerie arba visą dieną vaikščioti tik su seksualiais naktiniais, o jis – pasirūpinti romantiška aplinka, žvakėmis, rožių žiedlapiais ir pamaloninti ją ilgais sekso maratonais.

Jums gali talkinti lubrikantas, antrankiai, vibratorius, falo imitatorius ir kiti žaisliukai. Išpildykite savo fantazijas, juk dėl to ir esate kartu.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
  Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
 • Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Jega geriau nei saunu>)Teip ir toliau>)
  sepetukas
  Viskas ok
  Julius
 • tikrai malonios prekes! super viskas, aiskus pirkkimas, apmoketi galima ir grynais, tas labai patogu, o ir greitai gaunamos prekes. turite nuolatini klienta
  stanislovas
  Esu istikimas siai parduotuveik jau keleta metu, visada randu tai ko ieskau, o jei kyla problemu konsultantes mielai isspresndzia visus klausimus bei pataria. liux ;)
  Pirkejas
  Perku ne pirmą kartą - niekada nenuvylė.Kokybiškos prekės, greitas pristatymas, nuolat siūlomos kažkokios akcijos. Tikrai rekomenduoju ir kitiems. :))
  Kristina
  Patinka
  Tomas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!