Fantazijos.lt

Straipsniai

Ženklai, rodantys, kad dar neturėtumėte apibrėžti santykių

Šiuolaikinis susitikinėjimas gali būti kiek komplikuotas. Pradedant nuo to, kaip greitai turėtumėte atrašyti, atrodo, kad taisyklių yra milijonas. Tačiau, kai susidomite vienu žmogumi, kaip žinoti, kada galima oficialiai apibrėžti santykius?
Ženklai, rodantys, kad dar neturėtumėte apibrėžti santykių

Kitas žmogus nebūtinai nori apibrėžti jūsų santykius. Rizika būti atstumtam gąsdina, tačiau verta rizikuoti, jei jaučiate, kad esate tam pasiruošęs. Kai primate tokį sprendimą, negalite skaityti partnerio minčių, tačiau bent jau galite būti nuoširdus su savimi.

Tai svarbus sprendimas, kurį verta gerai apsvarstyti. Štai į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš tai:

1. Nepraėjo pakankamai laiko
Kai ima patikti žmogus, atrodo natūralu pradėti santykius. Tačiau, yra žmogaus asmenybės dalių, kurios pasirodo tik su laiku. Kartais žmonės apibrėžia santykius per anksti, o po to suvokia, kad visiškai to nenori, arba partneris tiesiog pasikeitė. Rekomenduojame 2 – 3 mėnesius palaukti ir pasižiūrėti ar partneris tikrai patikimas ir pastovus.

2. Ne daug prisilietimų
Visi turime savo prioritetus, tačiau fizinis kontaktas yra susidomėjimo išraiška. Prisilietimų kiekis rodo kaip žmogus jaučiasi emociškai. Prisilietimas prie jūsų peties ar laikymasis už rankų yra ženklai, kurie rodo, jog abu partneriai norėtų to paties. Tačiau prisilietimų nebuvimas gali būti ženklas, jog partneris niekur neskuba.

3. Mieliau laiką leidžiate draugų kompanijoje
Svarbu rasti balansą tarp laiko su draugais ir laiko su partneriu, tačiau, jei nuolat renkatės draugus, o ne partnerį, tai gali būti įspėjimas. Jei nuolat labiau džiaugiatės laiku su draugais, gali būti, jog jums reikia daugiau laiko pažinti partnerį prieš pradedant rimtus santykius.

4. Trūksta komunikacijos
Jūs ne tik turėtumėte gerai jaustis susisiekdami su partneriu, tačiau ir partneris turėtų stengtis. Kai žmonės yra tikrai susidomėję, jie tą aiškiai parodo. Jei jūs nuolat parašote pirmas, gali būti, kad jūsų santykiams reikia kiek daugiau laiko prieš perkeliant juos į kitą lygį.

5. Abejojate
Tai gali pasirodyti gana akivaizdu, nes jei dvejojate, svarbu tai priimti rimtai. Daug žmonių puola į santykius dėl aistros, o negatyvių dalykų nepastebi. Jie trokšta apsimesti, kad negatyvas neegzistuoja ir mano, kad galima pakeisti partnerį. Tai gali sukelti didelių problemų tada, kai baigiasi medaus mėnesio fazė. Po jos suvokiate, kad esate su netinkamu žmogumi, nes jis pasikeitė.

6. Nesikalbėjote apie santykių taisykles ir ribas
Toks pokalbis reikalauja nuoširdumo ir atvirumo
Kartais žmonės negalvoja apie dideles problemas, nes mano, jog tą galima išspręsti vėliau. Tokie dalykai privalo būti aptariami iš karto. Svarbu suprasti vienas kito vertybes prieš oficialiai apibūdinant santykius.

7. Partneris nesuteikia progos pasijusti gerai
Kai santykiai tvirti, niekada neturėtumėte dėl jų jaustis neužtikrintai. Jei partneris nuolat sako ar daro kažką, dėl ko jaučiatės negerai, tai yra įspėjimas. 
Jei manote, kad dėl partnerio kaltės jaučiatės neadekvačiai, šias mintis tikrai derėtų priimti rimtai.

8. Partneris nesikalba su jumis apie ateitį
Tai neprivalo būti pokalbiai apie santuoką ir vaikus. Paprasčiausi planai kelioms savaitėms į priekį yra puikus ženklas, jog judate tinkama linkme. Jei partneris vengia įsipareigoti nueiti su jumis į koncertą po kelių savaičių ar į vakarėlį, kuris vyks kitą savaitgalį, gali būti, jog jis nėra pasiruošęs santykiams.

Santykių apibrėžimas gali bauginti. Kiekvieni santykiai būna kitokie ir vyksta taip, kaip turi vykti. Tačiau šie ženklai gali padėti suvokti, ar verta žengti šį rizikingą žingsnį.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!