Fantazijos.lt

Straipsniai

Šie požymiai išduos, jei partneris ką nors nuo jūsų slepia

Jei kada pajutote, kad partneris kažką nuo jūsų slepia, turėtumėte pasitikėti nuojauta ir surinkti daugiau informacijos. Nors nebūtina be reikalo manyti blogiausio, nereikėtų to ir ignoruoti, o ypač, jei tai vyksta nuolat ir imate svarstyti kas yra.
Šie požymiai išduos, jei partneris ką nors nuo jūsų slepia

Raskite laiko pasikalbėti su partneriu. Paaiškinkite kas jus verčia nerimauti ir įtarinėti ir aiškiai paklauskite ar partneris ką nors nuo jūsų slepia. Atkreipkite dėmesį į tai, kas nutiks po to. Jūsų tikslas turi būti atviras pokalbis ir partnerio reakcijos stebėjimas. Jei nuo jūsų kas nors slepiama, tikėkitės didelio šou ir dramos. Temos nukreipimas, kaltinimai ir pasipiktinimas yra tipiško melagio elgesys. Jei partneris ima gintis ar supyksta, galite būti beveik tikras, kad vyksta kas nors slapto.

Tada turite nuspręsti ką darysite toliau. Ar yra būdas didesniam atvirumui jūsų santykiuose? Ar padėtų porų psichologas? O gal labiau norėtumėte judėti į priekį? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų, tačiau gali priklausyti ir nuo situacijos. Tačiau, jei pastebite nors vieną iš šių ženklų, turėtumėte sužinoti daugiau.

Partneris nuolat reaguoja per smarkiai
Jei partneris lengvai susierzina ar įsižeidžia, kai imate kalbėti apie tai, kad įtariate paslaptis, gali būti, jog jis tikrai slepia tai, kas vyksta viduje. Kartais taip nutinka tyčia, o kartais tai nutinka pasamonės lygmenyje tam, kad nereikėtų demonstruoti savo jausmų. Jei taip yra, partneris gali supykti, kai paklausite jo kaip praėjo diena ar susierzinti, jei paklausite kodėl jis tylus. Tai priklauso nuo partnerio charakterio, tačiau jūs turite teisę sužinoti daugiau.

Jis labai saugo savo telefoną
Nors privatumas santykiuose yra visiškai priimtinas, tačiau, jei partneris staiga ėmė saugoti informaciją savo telefone nuo jūsų, tai prastas ženklas. Jei partneris nustato slaptažodį, kuriuo negali su jumis pasidalinti ir nuolat naudojasi telefonu taip, kad jūs nematytumėte ką jis daro, greičiausiai, jis slepia kažką asmeniško. Žmogus, kuris kažką slepią gali nepripažinti to iš karto, tačiau išsakykite savo susirūpinimą ir stebėkite kaip partneris į tai atsakys. Vėlgi, jei jis ims gintis, gali būti, jog kažkas tikrai slepiama.

Jis emociškai atitolęs
Galite pastebėti, jog partneriui staiga pasidarė sunku būti momente ar atrodo emociškai atitolęs. Ir nors tai gali nutikti dėl įvairių priežasčių, tai taip pat gali reikšti, jog jis nėra visiškai atviras. Partneriai dažnai save atitolina tam, kad neapkrautų kito savo našta. Tai gana paradoksalu – taip sukuriamas atsumas, kuris ima veikti santykius. Štai kodėl pastebėję partnerio atitolimą, turėtumėte paklausti kas nutiko.

Nesuprantate partnerio tvarkaraščio
Mes dažnai keičiame savo įpročius kasdieniame gyvenime, jei surandame naujus užsiėmimus ar mėginame pakeisti gyvenimą. Pavyzdžiui, žmogus, galvojantis apie neištikimybę gali pakeisti savo sporto įpročius, tai yra būdas dėmesiui patraukti. Tačiau tik todėl, jog žmogus užsikrečia geru įpročiu, dar nereiškia, jog jis jus apgaudinėja, meluoja ar ką nors slepia. Tam, kad išsiaiškintumėte daugiau, išsakykite savo nerimą partneriui. Jei santykiai stiprūs ir viskas iš tikrųjų yra gerai, jis norės apie tai kalbėtis.

Partneris tapo ypač maloniu
Nors tai gali ir neatrodyti kaip blogas dalykas, kai partneris staiga ima dovanoti mielas dovanas ir dažniau vestis vakarienės, tačiau, jei jis anksčiau taip nesielgė, vertėtų sunerimti. Gali būti, jog tai tiesiog būdas santykiams pagerinti, tačiau tai taip pat gali reikšti ir tai, kad partneris nenori, jog taptumėte įtariu dėl jo elgesio pokyčių. Jei, pavyzdžiui, partneris namo grįžta ypač vėlai, jis gali pamanyti, kad puokštė gėlių nukreips jūsų dėmesį ir privers negalvoti apie kylančius klausimus. Taip, tai gali būti gudrus būdas pėdsakams naikinti, todėl, jei visa tai atrodo įtartina, pasitikėkite savo nuojauta.

Jis ima kaltinti jus neištikimybe
Žmonės projektuoja kaltės jausmą kitiems, todėl meluojantis ar neištikimas partneris gali kaltinti jus dėl to, kad mėginate slapta pasižvalgyti po jo telefoną ar tuo, kad nepasitikite juo. Tai manipuliacija tam, kad jaustumėtės kaltas dėl to, kad nepasitikite partneriu.

Jo pasakojimai nesutampa
Jei žmogus ką nors slepia ir meluoja tam, kad tai paslėptų, gali būti sunku išlaikyti pasakojimų vientisumą, tada kyla nesutapimai. Pavyzdžiui, partneris minėjo, kad ėjo pietų, o tada pasakė, kad valgė prie darbo stalo. Nors ne visi gali tobulai atsiminti kiekvieną detalę to kas nutiko, labai suprantama, kodėl jaučiatės įtariai.

Partneris nesileidžia į detales
Taip pat galite pastebėti, kad partneris tapo labai neaiškus ten, kur paprastai buvo labai atviras. Kai paklausiate jo kaip praėjo diena, gaunate sausą atsakymą „gerai“, vietoje detalių to, ką jis veikė ir kaip jautėsi. O jei norite kalbėti apie ateitį, partneris gali vengti šios temos, nors anksčiau mėgavosi ateities planavimo detalėmis.

Jis negali paaiškinti savo tvarkaraščio pakitimų
Kalbant apie pokyčius, partneris, kuris kažką slepia, gali nesugebėti paaiškinti kodėl jo diena staiga atrodo kitaip. Pavyzdžiui, jis ėmė ilgiau dirbti, tačiau tai paaiškina prieštaringai. O jei paskambintumėte partneriui į darbą patikrinti, yra didelė tikimybė, kad jo ten nebūtų. Jei partneris negali paaiškinti priežasčių ir nusakyti detalių, gali būti, jog jis tikrai kažką nuo jūsų slepia.

Staiga nebesate kviečiamas
Žmogus, kuris ką nors slepia greičiausiai sukurs atskirties pojūtį, štai kodėl partneris nebekviečia jūsų būti jo gyvenimo dalimi. Gal būt partneris leisdavo laiką su draugais, o dabar ėmė sakyti, kad pasibuvimas bus nuobodus ir nenori jūsų versti eiti drauge. Jei to priežastys nelogiškos, tai užuomina, jog turite sužinoti daugiau. Nors visiems reikia privatumo ir laiko sau, bet kokie dideli pokyčiai gali sukelti nerimą.

Jo kūno kalba atrodo „išsijungusi“
Kartais neramumą kelią ne tai ką partneris sako ar ko nesako, tačiau tai kaip jis elgiasi. Jei partneris nežiūri jums į akis, pavyzdžiui, tai gali būti melo požymis arba tai, kad žmogus per daug nervinasi. Kažką slepiantis partneris taip pat gali prarasti susidomėjimą seksu ar prarasti potraukį. Greičiausiai jis atrodys šaltas ir atitrūkęs.

Turėkite omenyje, jog nereikia būti itin įtariam ir tikėtis blogiausio. Vietoje to tiesiog pasikliaukite nuojauta ir galiausiai kurkite pasitikėjimą vienas kitu.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!