Fantazijos.lt

Straipsniai

Koks turi būti pirmas pasimatymas, kad jis baigtųsi vestuvėmis?

Pirmojo pasimatymo idėjų yra daugybė, pradedant nuo standartinės vakarienės ir filmo, baigiant ne tokiais tipiškai pasirinkimais, kaip pasivaikščiojimas ar žygis. Tačiau jūs svarstote, kokia gi idėja geriausia, jei po pirmojo pasimatymo trokštate užmegzti ilgalaikius santykius? Laimei, viena pasimatymų platforma atliko apklausą, kurios metu išsiaiškino, kokios pirmojo pasimatymo veiklos gali baigtis vedybomis.
Koks turi būti pirmas pasimatymas, kad jis baigtųsi vestuvėmis?

2018 metų rugpjūtį buvo apklausta daugiau nei 400 buvusių pasimatymų platformos naudotojų, kurie vedė partnerius sutiktus platformos pagalba.

Labai svarbu parinkti tinkamą vietą pasimatymui, kuri skatintų bendravimą. Pasimatymas, kuris skatina pokalbį, padės geriau suprasti, ar žmogus verta antrojo susitikimo. Taip pat verta rinktis tokią vietą, kurioje jau lankėtės, kad būtumėte atsipalaidavęs. Kai pasimatymo metu jausitės atsipūtęs, mažiau tikėtina, kad nutiks kažkas nemalonaus.

Taigi, kai nusprendėte dėl pasimatymo vietos, ar turėtumėte su kiekvienu žmogumi užsiimti ta pačia veikla? Ar turite pirmojo pasimatymo TOP vietą? O gal jūsų pasimatymo vietos skiriasi, priklausomai nuo to, su kokiu žmogumi susitinkate? Bet kokiu atveju, apačioje rasite labai gerų patarimų.

Valgis restorane
Valgis restorane buvo pažymėtas pirmuoju numeriu pasimatymų idėjose, kurios baigėsi santuoka. Šios idėjos populiarumas net 55 procentai. Taip, vakarienė su žmogumi, kurį matote pirmą kartą gali būti kiek per didelis reikalas, tačiau galite susitikti išgerti. Ši pasimatymo idėja suveikė daugiau nei pusei apklaustųjų.

Romantiškas pasivaikščiojimas
Romantiškas pasivaikščiojimas užėmė antrąją vietą. Beveik trisdešimt procentų respondentų teigė, jog toks pirmasis pasimatymas baigėsi santuoka. Galite pasivaikščioti dviese, tačiau, jei žmogumi nesusidomėjote, galite tiesiog nueiti savo keliu. Be to, jei jums arčiau širdies pasimatymai be alkoholio, romantiškas pasivaikščiojimas puikiai tam tinka!

Gėrimai bare
Gėrimai bare liko trečioje vietoje, o 27 procentams apklaustųjų toks pirmas pasimatymas baigėsi sėkmingai. Viskas paprasta – pasimatymą apriboti galite vienu gėrimu, o jei viskas klostosi puikiai – galite pasilikti ilgiau.

Pasimatymas kine
Jei ieškote pasimatymo idėjos, kur neturėtumėte daug kalbėti, bent jau iš karto, kinas gali būti puiki išeitis. 18 procentų apklaustųjų šis pasimatymas baigėsi santykiais. Be to, po seanso filmą norėsis aptarti, tad pokalbį pradėti bus paprasta.

Kava
Greitas susitikimas puodeliui kavos buvo vienas iš populiariausių pasirinkimų. Tokia idėja panaši į susitikimą bare – ji paprasta ir lengvai įgyvendinama. Na, o išgėrus kavos, galima pavakarieniauti ar suvalgyti desertą.

Pasimatymas paplūdimyje
Jei pasimatymas vyksta vasarą – paplūdimys tikrai puiki mintis. Dažniausiai paplūdimiuose laiką leisti galima nemokai, be to, juose gražu ir romantiška. Ko galima dar norėti?

Muzikos festivalis ar koncertas
Muzikinis festivalis ar koncertas taip pat puiki mintis pirmajam pasimatymui. Visai kaip filmą, pasirodymą taip pat norėsis aptarti, tad pokalbį pradėti bus lengviau.

Sporto renginiai ir pasivažinėjimas dviračiu
Aštunta vieta dalinasi sporto renginiai ir važinėjimas dviračiu. Tai puiki pasimatymo idėja vasarai, kuri gali virsti ilgalaikiais santykiais.

Kai kurie žmonės yra tikri sporto entuziastai, kitiems sportas rūpi mačiau, bet sporto žiūrėjimas yra nebloga pirmojo pasimatymo idėja. Galite ne tik pasimėgauti varžybomis, tačiau galite ir valgyti, gerti ir kalbėtis. Be to, ryšį galite atrasti dėl tos pačios palaikomos komandos, o jei nesergate už tą pačią komandą, galite žaismingai paerzinti partnerį.

O dviračių nuoma tampa vis populiaresnė daugybėje miestų. Be to, pasimatymą galėsite pratęsti, jei tik partnerio kompanija jums bus maloni.

Kaip matote, daugybė pirmojo pasimatymo veiklų gali baigtis santuoka, be to, įvairiomis veiklomis galite užsiimti ištisus metus. Pradėkite nuo paprasčiausio – pasirinkite tokią vietą, kurioje bus lengva pradėti pokalbį.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!