Fantazijos.lt

Straipsniai

Kaip maksimaliai išnaudoti jūsų poros atostogas?

Po sudėtingo periodo darbe, judu su partneriu pagaliau keliaujate išsvajotų atostogų kartu. Gal būt tai jaukus slidinėjimo savaitgalis ar kelios dienos paplūdimyje, ar savaitė muziejų ir griuvėsiu senoviniame mieste, kad ir kur keliautumėte, greičiausiai laukiate kiekvieno momento. Idealiu atveju, jūsų libido šoktels viršun, o elektroninis paštas bus tik prisiminimas.
Kaip maksimaliai išnaudoti jūsų poros atostogas?

Atostogos su mylimuoju gali būti seksualios ir atpalaiduojančios. Tačiau taip pat jos gali iššaukti netikėtų emocijų, įtampą ir lūkesčius, ypač, jei dar nekeliavote kartu. Štai kaip maksimaliai išnaudoti romantišką pamėgimą - seksualiai ir kitaip.


Iš anksto pasidalinkite savo fantazijomis
Atostogas visada žadina fantaziją: kai kurie tyrimai rodo, kad jaučiamės laimingesni galvodami ir planuodami atostogas, o ne atostogaudami. Ir didelė tikimybė, kad seksas yra svarbi to dalis. Pasirinkite kryptį, kurią aplankyti norite abu ir pasidalinkite savo fantazijomis su partneriu, kad galėtumėte pasėti sėklą abiejų jūsų galvose ateities jauduliui ir malonumui.

Atvykite pasiruošę bet kokiam scenarijui
Kuo daugiau planuosite, tuo geriau jausitės nepažįstamoje vietoje. Susipakuokite netikėtiems atvejams ir komunikuokite su partneriu apie tai ko gali prireikti. Ir žinoma nepamirškite sekso reikmenų! Atostogos suteikia papildomo laiko ir psichologinės erdvės būti kūrybišku ir spontanišku, todėl būkite pasiruošę žaisliukus, lubrikantą, prezervatyvus ir drabužius, kurie jus nuteikia seksualiai. Jei esate moteris, nepamirškite kontraceptikų!

Neperkraukite savo grafiko

Nepamirškite, atostogos skirtos poilsiui. Tai reiškia, miegą naktimis, plius kelios minutės pasnausti dieną, jei to reikia, glamonės, seksas ir t.t. Ir nepamirškite nusileisti, jei partneriui reikia ilgiau pamiegoti. Jei pyksitės dėl to, blogai nusiteiksite.

Pasimėgaukite atostogų sekso nuotaika!
Atostogų seksas yra tikras fenomenas. Atostogos suteikia progą sumažinti stresą, o atsipalaidavęs kūnas labiau linkęs seksui, patiria stipresnį malonumą ir orgazmus. Jūsų taip pat nevaržo pažįstami ar bendruomene, o tai reiškia, kad esate laisvi ir niekas jums nekliudo. Nauja vieta ar scenarijus gali sukurti sekso burbulą. Vienas tyrimas atskleidė, kad moterims psichinė atostogų tranzicija padeda sukurti kitokį seksualinį elgesį. Taigi, atostogos moterims leidžia atsipalaiduoti, elgtis kitaip ir užsiimti nauja seksualine veikla.

Tačiau nespauskite vienas kito nuolat mylėtis
Kartais poros per atostogas įkliūna į medaus mėnesio efektą: tiek daug spaudimo, kad vienas partneris visiškai praranda libido (ar netgi abu). Mylėkitės, jei norite, tačiau neverskite savęs mylėtis dėl to, kad „turėtumėte” tai daryti.

Svarbiausia, būkite kantrūs vienas kitam
Skirtingos mūsų asmenybių pusės dažnai atsiskleidžia stresinėje ar nenuspėjamoje aplinkoje. Taip gali atsiskleisti partnerio maloniai netikėtos savybės, tokios kaip nuotykių troškimas ar drąsa. Tačiau taip pat gali pasirodyti ir ne tokios malonios savybės: galite atrasti, kad partneris labiau nemėgsta vabzdžių, nei jūs manėte arba, kad susinervina, kai pasiklysta. Pasiruoškite tam ir būkite geras. Parodykite vienas kitam priėmimą. Priminkite vienas kitam tas ankstyvas, malonias atostogų fantazijas ir duokite vienas kitam erdvės, jei reikia. Juk vargina nuolatinis buvimas drauge, todėl nieko blogo, jei kelias valandas praleisite atskirai.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!