Fantazijos.lt

Straipsniai

Tas margas pasaulis arba keisčiausi pasaulyje sekso įstatymai

Dažnas iš mūsų neretai mėgstame pakeiksnoti valdžią, „prastumiančią“, mūsų nuomone, neteisingus ar kvailus įstatymus. Kyla klausimas, kokiu žodžiu pavadinti absurdišką tvarką, galiojančią vienoje ar kitoje užsienio šalyje. Jūsų dėmesiui – kvailiausi įstatymai pasaulyje, susiję su seksu.
Tas margas pasaulis arba keisčiausi pasaulyje sekso įstatymai
 • Jei, gyvendami Vašingtone, sumąstytumėte paįvairinti seksualinį gyvenimą viena ar kita įdomesne poza, rizikuojate būtų nubausti. Čia teisėtai galima mylėtis tik nuobodžiuoju misionieriumi, visa kita – nusikaltimas. Šiame mieste nevalia prasidėti ir su nekaltomis merginomis (įdomu, kokiu tada būdu šioms atsikratyti skaistybės „naštos“)?
 • Apsistojus Pietų Dakotoje esančiuose viešbučiuose, nebandykite tenkinti savo aistrų ant grindų, tai – griežtai draudžiama.
 • Vajomingo valstija taip pat skuba varžyti jūsų intymius poreikius. Seksas prie parduotuvės įėjimo yra neteisėtas. Įdomu, gal galima šiek tiek luktelėti ir, įžengus į prekybos centro vidų, pulti vienas kitam į glėbį?
 • Jei esate pavyzdingas Nevados pilietis, užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis neturėtumėte. Seksas be prezervatyvo šioje valstijoje yra draudžiamas.
 • Apakinti aistros galime prikalbėti visko. Tiesa, jei būsite Ilinojuje, įsisąmoninkite, jog mylintis žodelio „ne“ geriau nevartoti. Nesvarbu, kokiame kontekste šis bus ištartas: po minėto žodžio nenutraukus lytinio akto, jūsų partneris, teisėsaugai tai sužinojus, bus apkaltintas išžaginimu.
 • Kartais norėtumėte tiesiog užmušti savo vyrą? Jei esate Honkogo pilietė, o jūsų partneris buvo neištikimas, turite įstatymiškai numatytą teisę šį pribaigti. Tiesa, menka smulkmena: tai padaryti galite tik savomis rankomis.
 • Santa Kruzo vyrams numatytas teisinis pagrindas praktiškai įgyvendinti pačias nešvankiausias fantazijas. Radus motina su dukra, „pasirašysiančias“ grupiniam seksui, tuo mėgautis galite visiškai teisėtai.
 • Pastebėję mašinoje besismaginančią porelę, verčiau kuo greičiau eikite šalin. Stebėdami tokį jaudinantį vaizdelį ir patys galite lytiškai susijaudinti bei pradėti masturbuotis, o tokia veikla baudžiama įstatymiškai. Taip, teisiškai nusikaltėliu tampa ne besimylintys viešoje vietoje, tačiau pastaruosius stebintys.
 • Jutoje, vyrą vežant į reanimaciją, net teisėta žmona negali su pastaruoju lytiškai santykiauti. Komentarų tikriausiai nereikia...

Teisiškai apsišvietus sekso tema, kyla klausimas, ar minėtų įstatymų leidėjai buvo kažko pavartoję, ar patys žmonės yra tokie keisti, jog pastarųjų gyvenimą reikia riboti minėtais būdais...

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!