Fantazijos.lt

Straipsniai

Šie nereikšmingi ginčai gali pakenkti santykiams

Nors rimti ginčai gali labai reikšmingai pakenkti santykiams, labai dažnai ginčai dėl smulkmenų gali susidėti ir gali santykiams pakenkti taip, jog sunku bus grįžti atgal. Taip yra todėl, jog maži ginčai sukuria nepasitenkinimo atmosferą, kuri niekada nebus gerai ilgalaikiams, sveikiems santykiams.
Šie nereikšmingi ginčai gali pakenkti santykiams

Ši įtampa gali pasireikšti skirtingomis formomis: pavyzdžiui, kai imate ginčytis, įtampa susikaupusi dėl buvusių ginčų susijungia su įtampa, kuri kilo dėl dabarties ginčo, visa tai prasiverčia dėl menkiausio nieko ir negrįžtamai kenkia santykiams.

Štai kodėl tada, kai ginčas atrodo nereikšmingas, puiki mintis pasikalbėti kodėl tai įvyko. Visos poros kartais ginčijasi ir tai gali santykiams atnešti naudos, nes tai sumažina įtampą ir leidžia judėti į priekį. Tačiau, jei mėginate parodyti galią ginčo metu, puolate asmeniškai, ar menkinate partnerį, tai nesvarbu ginčo dydis, nes jis vis tiek santykius veiks neigiamai.

Štai kokie ginčai gali veikti santykius:

1. Kur vakarieniauti
Kartais nesutikti dėl vakarienės yra normalu. Tačiau galite nustebti, kaip tokie ginčai su laiku gali paveikti porą. Toks ginčas gali pasirodyti tikra smulkmena, tačiau tai svarbu, nes atsakomybė krenta abiem partneriams. Jei ji nuolat užgula vieno partnerio pečius, jis gali imti jausti nepasitenkinimą. Jei jūs nuolat gaminate vakarienę, ar sprendimus nuolat priima partneris, gali imti atrodyti, jog esate vienas, o tai sukels tokį nepasitenkinimo lygį, iš kurio sugrįžti bus sudėtinga.

Žinoma, šios problemos galima išvengti nuolat komunikuojant.

2. Kas plaus indus
Jei vienas žmogus nuolat reikalauja lygių pastangų namų ūkyje, o kitas ne, arba jam tiesiog nerūpi, laikui bėgant, tai sukels problemų. Tai ne tik rodo skirtumą tarp partnerių tikslų ir vertybių, tačiau tai gali sukelti pyktį. Jei tai skamba pažįstamai, turėtumėte sukurti aiškų tvarkymosi planą. Kai abu žinosite, ko iš jūsų tikimąsi, tikimybė, kad tai jus išskirs, ženkliai sumažės.

3. Finansai
Nesutarimai dėl finansų gali sukelti bėdų. Tačiau maži nesutarimai apie kasdienius pirkinius taip pat gali turėti panašų efektą, ypač, jei turite tą pačią banko sąskaitą.

Tokiu atveju, turite nustatyti aiškias ribas. Dažniausiai porų ginčai dėl pinigų kyla tada, kai vienas partnerių nesitaria dėl pirkinių su kitu, o tai sukelia baimę ir nepasitikėjimą. Žinoma, visos poros nustato skirtingas ribas, tačiau įsitikinkite, kad su partneriu sutariate dėl piniginių klausimų. Jei palaikysite dialogą dėl finansų, tai padės išvengti problemų ir net galimo išsiskyrimo.

4.
Kaip dažnai turite rašyti partneriui
Jei partneris nori susirašinėti dienos eigoje, jei jūs esate užsiėmęs, didelė tikimybė, kad tai sukels ginčą. Ypač, jei tokį partnerio norą priimate kaip nepasitikėjimą. Tam, kad užtikrintumėte abiejų partnerių norų patenkinimą, raskite laiko pokalbiui apie susirašinėjimus, net jei tai atrodo kvaila.

5. Jaučiatės neišklausomas ar nesuprastas
Ginčai gali kilti ir tada, kai partneriui kažką sakote, o jis jūsų nesupranta, ar neišklauso. Tai nutinka daugybei porų ir tai skaudina, ar net gali sukelti pyktį.

Yra ir gera žinia – tokie ginčai gali reikšti, jog laikas komunikuoti. Raskite laiko pokalbiui, o ne pykite ir nervinkitės. Komunikaciją visada įmanoma tobulinti, tačiau tai padės tik žinomoms bėdoms, todėl turite veikti kaip komanda.

6. Mažos išdavystės ir baltas melas
Jei pagaunate partnerį baltai meluojant (ar jis pagauna jus), tai nebūtinai yra pasaulio pabaiga. Tačiau būkite atviras sau apie tai, kaip jaučiatės dėl mažų išdavysčių.

Melas apie tai, ką veikėte po darbo, kiek pinigų išleidote pietums, ką pirkote ir pan., gali sukelti bėdų. Tokie ginčai gali iškilti pastoviai ir jie ims griauti pasitikėjimą, kuris yra santykių pagrindas. Padės, jei pasikalbėsite apie tai, kodėl prireikė meluoti, ar kodėl partneris fantazavo, be to, nustatykite ribas ateičiai.

7. Jūsų socialinis gyvenimas
Ar ginčijatės dėl socialinio gyvenimo? Jei taip, tai, greičiausiai, pykstatės dėl laiko leidžiamo atskirai ir kaip dažnai turėtumėte kažkur išeiti. Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti nereikšmingai, šie ginčai gali sukelti didesnes problemas. Pavyzdžiui, vienas partneris turi daug draugų ir nori nepriklausomai leisti laiką, o kitas nenori – tai sukelia nerimą ir trintį. Tačiau, jei apie tai pasikalbėsite ir sukursite sveikas ribas, galite išlaikyti balansą.

 

Kad ir kokios erzinančios mažos bėdos gali būti, joms dažnai galima atrasti paprastą sprendimą. Turite pastebėti tokias bėdas prieš joms paveikiant santykius. Nors tai atrodo kaip smulkmenos, dėl to kylantis nerimas gali būti didžiulis, todėl turite spręsti tai vos pastebėję.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!