Fantazijos.lt

Straipsniai

Seksas darbe ir...Kalėdos

Vieni aistringus nuotykius tarp kolegų, apsiribojančius vienkartiniu seksu ar išaugančius į ilgesnį tarnybinį romaną, stebi televizijos ekrane, tuo tarpu kiti tai išbando savo kailiu. Ir ne likę ilgėliau po darbo, bet per...Kalėdas! Remiantis Didžiojoje Britanijoje atliktais apklausos rezultatais, net 39 proc. žmonių per kalėdinį bendrovės vakarėlį pasiduoda užplūdusioms aistroms ir pasimyli su kolega. O bučinys, toli gražu nepanašus į draugišką pakštelėjimą – nesvetimas dar didesnei daliai respondentų.
Seksas darbe ir...Kalėdos

Įdomu, kurios profesijos atstovai dažniausiai linkę pasiduoti pagundoms darbe? Suklusti turėtų informacinių technologijų srityje dirbančių asmenų antrosios pusės. Iš pažiūros tylūs ir ramūs „akiniukai“, savotiškai interpretuojantys kalėdinę dvasią, pasielgia anaiptol ne dorovingai: net 76 proc. IT specialistų įmonės kalėdinio vakarėlio metu pasimyli su kolega ar pasitenkina glamonėmis. Švenčiausiais galima laikyti švietimo srities (27 proc.) ir sveikatos apsaugos sektoriaus (29 proc.) atstovus: kyla klausimas, gal pas juo tiesiog kalėdiniai vakarėliai organizuojami rečiau? Manote, jog savo valdžia šioje srityje yra linkę pasinaudoti vadovai? Klystate, šventinėms aistroms pasiduoda tik apie 28 proc. vadovų – noriau linksminasi žemesnės grandies personalas.

 

Kokie kampeliai dažniausiai pasirenkami kalėdiniam seksui? Pristabdykite savo fantaziją ir nepradėkite įsivaizduoti, jog seksas įmonės vakarėlio metu tampa grupine orgija, įtraukiančia visus susirinkusiuosius. Privatumo poreikis dažniausiai lieka aktualus, tad ketvirtadalis apklaustųjų mylisi mašinų stovėjimo aikštelėje, atokiai nuo pašalinių akių. 18 proc. respondentų okupuoja nuošalias, šventės metu vargiai dėmesio sulaukiančias daiktų saugojimo patalpas. Yra ir gerokai drąsesnių: 15 proc. žmonių išbando seksą ant savo darbo stalo, o kas 10-tas apklaustasis meilės žaidimui su kolega pasirenka darbovietės virtuvę. Pastarieji, atlikdami kasdienes darbines užduotis ar valgydami pietus, tikriausiai dar ilgai nepamirš tų įsimintinų Kalėdų, kurių metu pasidavė spontaniškai aistrai ar jau kuris laikas kamavusiam fiziniam potraukiui vienam ar kitam kolegai.

 

Lietuviai – kukli tauta, tačiau galima numanyti, jog ir mūsų šalyje bendradarbiai ne tik keičiasi kalėdinėmis dovanėlėmis, dalinasi kalėdaičiu ar kabina baltą mišrainę iš bendros lėkštės. Susitikimas neformalioje aplinkoje, viena kita vyno taurė, intymesnis pokalbis – kartais tik tiek tereikia, jog seniai juntama „kibirkštis“ tarpusavio santykiuose išsipliekstų į aistringą meilės laužą.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!