Fantazijos.lt

Straipsniai

Originalus pasimatymas – puiki kalėdinė dovana antrajai pusei

Neatsirastų nei vieno, drįstančio suabejoti, jog Kalėdos – nuostabiausia šventė metuose, jei ne menka smulkmena – būtinybė artimuosius apipilti kalnu dovanų. Pastarosioms, kaip žinia, tenka atseikėti ne tik nemenką sumą pinigų, bet ir daug laiko jų paieškai. Galbūt šie metai – pokyčių laikas, kuomet į dovanojimo procesą pažvelgsime kitaip? Pradėkite nuo savo antrosios pusės, su kuria esate sujungti tiek širdimi, tiek kūnu. Padovanokite...įspūdį, kuris išliks ilgam tiek partnerio, tiek jūsų atmintyje. Siūlome 5 žiemiškas pasimatymo idėjas, kurias nesunku įgyvendinti praktiškai.
Originalus pasimatymas – puiki kalėdinė dovana antrajai pusei

Savaitgalis sodyboje

Apsnigtas namelis su rūkstančiu kaminu miško glūdumoje – ar gali būti kas nors patraukliau? Jei tokio nuošalaus varianto nepavyksta rasti, puikiai tiks ir įprasta sodyba toliau nuo miesto. Būtina sąlyga – atsisakyti visų šiuolaikinių komunikacijos priemonių ir pasiruošti betarpiškam bendravimui su antrąją puse.

 

Filmų vakaras

Šventiniai, siaubo ar komedijos – išsirinkite abiems priimtiną variantą ir surenkite teminį filmų vakarą. Norėdami sustiprinti efektą, galite pasirūpinti tokiais, nuo kino seanso neatsiejamais, atributais kaip spraginti kukurūzai ar kokakola. Jei dar pridėsite aistringus bučinius, atitraukiančius nuo filmo siužeto ar net išdykėliškas glamones, pasijusite lyg paaugliai galinėje kino teatro eilėje! Blykstelėjusią aistrą galite vainikuoti suaugusiems skirto filmo peržiūra: tai – puikiausia proga kartu pažiūrėti tai, ko, tikėtina, savo partneriui iki šiol nedrįsote pasiūlyti.

 

Piknikas

Gali būti du žieminio pikniko variantai: jūs, susikibę už rankų, gurkšnojate karštą arbatą ir besivaikščiodami grožitės pritrenkiančiais šių metų laiko vaizdais gamtoje ar...iškylaujate namuose. Tam tinkamą atmosferą susikurti visai nesudėtinga: minkštos pagalvės, išmėtytos ant grindų, žvakių šviesa, lengvi užkandžiai, karštas vynas. O ir seksas ant grindų garantuos naujomis spalvomis nusidažysiančius potyrius.

 

Maudynės dviese

Kas gali būti geriau už karštą vonią, sklidiną kvapnių putų? Neabejotinai tik šio malonumo pasidalinimas su sau brangiu žmogumi. Maudynės vonioje dviese – itin intymus ritualas, leisiantis ne tik atsipalaiduoti, bet ir pakelsiantis temperatūrą iki neregėtų aukštumų. Tiesa, turėkite galvoje, jog fiziniai dėsniai ir šiuo atveju bus stipresni už jausmus: įsitikinkite, jog jūsų turimas lubrikantas yra tinkamas meilės žaidimams vandenyje ir pasiruoškite šio sunaudoti daugiau nei įprastai – vanduo gretai pastarąjį nuplauna.

 

Sniego karas

Snieguotos žiemos, kaip bebūtų gaila, tampa vis retesniu reiškiniu mūsų klimato zonoje, tad, pasitaikius galimybei, tiesiog būtina šią išnaudoti. Meskite savo antrajai pusei iššūkį ir pakvieskite stoti į sniego gniūžčių karą! Žaidimo išbudintas jūsų vėjavaikiškumas sužadins aistras, o galbūt nukels į jaunystės dienas, kuomet tarp jūsų ir užgimė jausmai. Galite žaismingai pagudrauti, susitardami, jog karą pralaimėjusysis turės išpildyti bet kokį laimėtojo norą.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!