Fantazijos.lt

Straipsniai

Nesutarimai, kurie liudija, kad santykiai yra stiprūs

Nors neturite nuolat ginčytis tam, kad palaikytumėte stiprų ryšį, kai kurie nesutarimai liudija apie santykių tvirtumą. Tai ne tik parodo, kad jaučiatės pakankamai gerai vienas su kitu, kad pasakytumėte ką galvojate, tačiau verčia priimti sprendimus, kurie lemia teigiamus pokyčius. O taip užtikrinama, kad abu jaustumėtės puikiai.
Nesutarimai, kurie liudija, kad santykiai yra stiprūs

Jei tai vyksta pagarbiai, tai gali padėti santykiams augti ir stiprinti abipusį įsipareigojimą. Bet koks ginčas gali būti santykių sveikumo rodiklis, jei jis produktyvus, konstruktyvus ir pagarbus. Svarbu pripažinti problemas ir vienas kito išklausyti, neleidžiant nesutarimui virsti toksišku konfliktu, kuris gali pažeisti santykius.

Nesutarimai taip pat gali padėti abiems išlaikyti ir parodyti save. Tai tampa momentu, kai išreiškiame nuomones, išsakome tai, kas slegia ir išreiškiame bet kokias problemas, kurios nebuvo išsakytos. Tačiau, kaip minėjome, svarbu ginčytis produktyviai.

Finansai
Jei judu nesutariate dėl bendro biudžeto, žiūrėkite į tai kaip į progą pokalbiui apie finansus. Pavyzdžiui, biudžeto kūrimas gali varginti, taip pat ir pinigų taupymas, sąskaitų apmokėjimas ir pan. Tačiau mažiausiai ko norite, kad ši situacija būtų nesąžininga. Todėl kalbėkite ir nebijokite nesutikti tol, kol planas neatrodys tinkamai. Kai pora geba diskutuoti apie finansinius poreikius, net jei ir nesutaria, jie gali sukurti planą, kuris tiks abiem partneriams. Ir tai reiškia, kad liekate artimi, vietoje to, kad pyktumėte.

Kiek laiko praleisti kartu
Jei nesutariate dėl to, kiek laiko turėtumėte praleisti kartu, labai svarbu apie tai kalbėtis ir net ginčytis ir neleisti tam augti. Partneriai dažnai iššaukia nesaugumą vienas kitame, kai neišreiškia savo baimių ir poreikių. Tai gali pasireikšti užsisklendimu, kritika, priešiškumu, jei apie tai nesikalbate. Labai svarbu kurti ryšį, o tą daryti naudinga mokantis, pripažįstant ir išreiškiant savo jausmus, poreikius ir troškimus. Išreikšdami tai, kad ir kaip nejauku būtų, tokį nesutarimą paversite geresniu supratimu.

Balansas namų ruošoje
Nesutarimas yra proga porai atrasti ryšį kitokiu būdu, komunikuoti ir išspręsti problemą drauge ir galiausiai padaryti kelis pokyčius. Tipiškai nesutarimai dėl namų ruošos kyla dėl to, kad vienas partneris daro daugiau, nei kitas. Nors šis pavyzdys gali pasirodyti menkniekiu, šios temos vengimas gali baigtis nepasitenkinimu ir priešiškumu. Taigi, net jei iš pradžių nesutarsite, pokalbis apie namų ruošą ir sutarimas dėl jos yra be galo svarbus stipriems santykiams.

Seksas ir intymumas
Dar vienas dažnas nesutarimų tipas – seksas ir intymumas. Vienam partneriui gali atrodyti, kad seksą jis inicijuoja dažniau, nei kitas, o tada ima kvestionuoti partnerio aistrą ir potraukį. Ir tai gali padaryti labai didelę įtaką santykiams. Nors šią problemą matote iš savo perspektyvos, jūsų partneris mato ją iš savosios. Gali būti, jog jo patirtis kitokia nei jūsų. Vietoje to, kad pastebėję problemą ją nutylėtumėte, turite ją išsakyti partneriui. Pokalbiai apie seksą iš pradžių gali nesisekti, tačiau jie tikrai ves prie didesnio artumo, nes nei vienam nebereikės spėlioti.

Gyvenimo ir darbo balanso kūrimas
Jei du žmonės yra kartu, gyvena kartu ir būna kartu, geriau, jei jie nesutartų. Jei du žmonės dėl visko sutinka, reiškia, kažkas yra ne taip. Sveikuose santykiuose poros gali atsiverti vienas kitam ir rasti būdų išspręsti bet kokius nesutarimus. Jei jūsų nuolatinis prioritetas yra darbas, o ne santykiai arba negerbiate partnerio darbotvarkės, tai gali baigtis įskaudintais jausmais. Tačiau, jei kalbėsitės apie tai dažnai ir išsakysite ką jaučiate, lengviau rasite visus tenkinantį balansą.

Kaip leisti laisvą laiką
Nesvarbu ar planuojate pasimatymą, ar atostogas ar tiesiog sprendžiate kokį filmą žiūrėsite, nesutarti normalu. Nors šie nesutarimai erzina, jie nors parodo, kad labai norite leisti laisvalaikį kartu, nepaisant to, kad nesutariate ką veikti. Tai taip pat suteikia progą būti atviram apie tai ko iš tikro norite.

Pokalbiai apie jūsų komunikaciją
Jei judu nesuprantate vienas kito, diskusija apie komunikacijos stilius yra reikalinga. Ar kažkas nepavyksta? Ar jaučiatės dėl kažko nusivylęs? Išsakykite tai. Žmonės komunikuoja skirtingai. Stenkitės tai daryti kuo dažniau bei kalbėkite šia tema, nes taip išmoksite vienas kito komunikacijos. Tai parodys, kad jums rūpi, taip pat gausite reikalingos informacijos apie partnerį.

Svarbiausia jaustis gerai, kad galėtumėte išsakyti viską, greičiausiai, šiek tiek pasiginčyti, bet pasiekti sprendimą. Ir visa tai stiprina santykius.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!