Fantazijos.lt

Straipsniai

Meilė pagal žvaigždes

Teigiama, jog planetų išsidėstymas žmogui gimstant turi daug įtakos pastarojo gyvenimui – asmeninėms savybėms, pomėgiams, būsimai profesijai, santykiams su aplinkiniams bei kitoms sritims. Ne išimtis – ir seksualinis gyvenimas. Šį erotinį „horoskopą“ rekomenduojama perskaityti ir tiems, kurie astrologiją vertina kaip būrimą iš kavos tirščių (suprask, jog teisybės čia maža). Galėsite patvirtinti savo įsitikinimus, o gal, priešingai, turėsite pripažinti, jog lovoje esate tipiškas vieno ar kito zodiako atstovas.
Meilė pagal žvaigždes

Avinas. Šio ugnies ženklo atstovai meilė fronte siekia dominuoti, dievina agresyvų ar net šiurkštų seksą. Viena idealiausių pozų – šuniukas.

Jautis. Priešingai nei prieš tai buvęs „raguotis“, jaučiai – romantiški ir jautrūs, tad orgazmą dažniausiai pasiekia jausmingose šaukštelio bei misionieriaus pozose.

Dvyniai. Ilgos įžanginės glamonės, greitas, energingas, tačiau nenuobodus, keliomis pozomis „nuspalvintas“ seksas, tai – apie ką svajoja kiekvienas dvynys. Šio ženklo atstovas nėra prisirišęs prie vienos pozos ir siekia, jog sueities metų būtų paliesta kuo daugiau intymių jo kūno vietelių. Vadinasi, neapsieita bus ir be švelniojo šaukštelio, ir – audringojo šuniuko.

Vėžys. Iš prigimties romantiški bei jautrūs vėžiai dievina pozas, kurių metu galima netrukdomai žiūrėti partneriui į akis ir mėgautis bučiniais. Tačiau toks švelnus asmenybės tipas tikrai nereiškia, jog lovoje šio ženklo atstovai yra flegmatikai, priešinga – gali maloniai nustebinti.

Liūtas. Šis didingas gyvūnas visose gyvenimo situacijose ieško malonumo bei komforto, seksas – ne išimtis. Rekomenduojama išbandyti pozą, kurios metu partnerė sėdi vyrui ant kelių. Tai – reali galimybė pasiekti ne vieną, tačiau net kelis orgazmus.

Mergelė. Estetika, dėmesingumas bei atsidavimas siekiant partnerio patenkinimo – taisyklės, kuriomis šio zodiako ženklas vadovaujasi gyvenime. Minėto tikslo siekimui naudoja ne tik įprastas, tačiau ir egzotiškesnes pozas bei kitas galimybes paįvairinti seksą.

Svarstyklės. Tai – nesavanaudiškas ženklas, kadangi pagrindinis šio siekis užsiimant meilės žaidimais – partnerio orgazmas. Pirmenybė dažnai teikiama raitelės pozai.

Skorpionas. Namuose išbandytas neliks nei vienas kampelis: vonia, virtuvinis stalas ar tiesiog grindys – viską skorpionas vertina kaip potencialią meilės žaidimų aikštelę. Po šiuo ženklu gimę vyrai jaučia itin didelę silpnybę moteriškiems užpakaliukams, tad idealiausios – pozos, leidžiančios netrukdomai šiai vietele grožėtis.

Šaulys. Šauliams tarsi į kraują įaugęs poreikis ieškoti kažko naujo – pozų, seksą paįvairinančių žaisliukų, ne tik tradicinių, bet ir intriguojančių sekso žaidimų scenarijų. Ant nugaros gulintis vyras ir moteris, sėdinti ant jo atsukta nugara – pozas favoritė.

Ožiaragis. Tabu šio ženklo atstovai, galima sakyti, neturi: išbandys viską, net iš pažiūros gana keistokus dalykus. Mėgstamiausia mylėjimosi poza taip pat gana originali: vyras atsiklaupęs ant kelių, o partnerė, gulėdama ant nugaros, pėdomis atsiremia į šio krūtinę.

Vandenis. Dar vienas zodiako ženklas, besistengiantis intymaus gyvenimo fronte išvengti monotonijos. Pasiduoda norui čia ir dabar, tad neretai užsiima spontanišku seksu įdomiose vietose. Moteris, gulinti ant šono, koją pakėlusi aukštyn ir vyras, įeinantis iš nugaros – poza, be kurios vandeniai neįsivaizduoja nei vienos sueities.

Žuvys. Žuvų ženklo atstovai nėra savanaudžiai, tad siekia ne tik savo, bet ir antrosios pusės pasitenkinimo mylintis. Nėra patys didžiausi naujovių ieškotojai, tad tradicinis šaukštelis – viena mėgiamiausių pozų.

Atpažinote save ar savo partnerį? Jei ne, siūlome bent vieną kartą užsiimti seksu, charakteringu tipiniam jūsų zodiako ženklo atstovui. Naujovės intymiame gyvenime visada sveikintinos, o, kas žino, galbūt atrasite galimybę patirti karčiausius potyrius.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!