Fantazijos.lt

Straipsniai

Mažiau žinomi faktai apie orgazmą

Orgazmas yra tikras kūno stebuklas ir jis nusipelnė šventės. O tam, kad pagerbtume šį stebuklą, turime šį bei tą apie jį žinoti.
Mažiau žinomi faktai apie orgazmą

Įdomu, nors orgazmai yra natūrali kūno funkcija, turite išmokti juos patirti. Orgazmai gali keistis su laiku, ypač įgaunant daugiau patirties. Taip pat, norėdami patirti orgazmą, galite stimuliuoti ne tik lytinius organus. Pavyzdžiui, stimuliuodami klitorį ir spenelius tuo pat metu, galite patirti nepakartojamą malonumą. Taigi, tyrinėkite save ir atrasite tai, kas labiausiai patinka jums. Toliau rasite įdomius ir neįprastus faktus apie orgazmą.

1. Vyrai patiria trumpesnius orgazmus
Kiekvienas žmogus kitoks, todėl ir orgazmus jaučiame skirtingus. Tačiau panašų fizinį atsaką jaučiame visi, bet orgazmo trukmė vyrams ir moterims skiriasi. Moterys jaučia du kartus ilgesnį orgazmą, nei vyrai. Bet vyrai orgazmą pasiekti gali du kartus greičiau nei moterys.

2. Orgazmas gali priklausyti nuo judesių stiliaus
Visų pirma, jūsų malonumas ir jūsų orgazmas priklauso nuo to, kas patinka jums. Tačiau judesių, naudojamų jam pasiekti, stilius gali keisti orgazmo pojūtį. Pavyzdžiui, lytinio akto metu, kai papildomai stimuliuojamas klitoris, padidina orgazmo tikimybę.

3. Sekse orgazmas nėra svarbiausia
Seksas neprivalo būti tik orgazmo siekimas. Nors dažnai sakoma, kad orgazmas yra geriausia sekso dalis, tačiau pamėginkite pažvelgti į aktą kaip į kelionę, o ne jos tikslą. Kai kuriems žmonėms labai sunku pasiekti orgazmą ir tai visiškai priimtina.

Orgazmas nėra privalomas, norint pasitenkinti lytinio akto metu. Seksas yra tam tikra komunikacijos forma, o eksperimentavimas su tuo, kas jums patinka, yra nuostabi patirtis.

4. Orgazmai pagerina miegą
Ar pastebėjote, koks išsekęs būnate po sekso, masturbacijos ir, pagaliau, galite puikiai pailsėti? Kartais orgazmai tampa natūraliu būdu užmigti. Orgazmas sumažina kortizolio lygį ir padidina estrogeno lygį organizme, kuris padeda labai giliai įmigti. O tam, kad tai pagrįstų, buvo atlikti tyrimai. Jų metu prieita tokios išvados – saugus seksualinis potyris prieš einant gulti padeda geriau miegoti. Taigi, jei jums sunku užmigti, pasimasturbuokite arba pasimylėkite su partneriu. Būsite nustebintas, kaip tai atpalaiduoja.

5. Klitorį gaubianti oda gali daryti įtaką orgzamams
Klitorį gaubianti oda yra tokia pat unikali, kaip ir visa vulva. Ir nuo jos priklauso, ką turite sau daryti, norėdama pajausti orgazmą. Jei jūsų klitorį gaubia storesnis odos sluoksnis, pamėginkite labiau jį paspausti pirštu, ar naudojantis žaisliuku. Orgazmas taip pat padeda pagerinti seksualinį sąmoningumą. Geriau suprantate savo seksualinę aistrą, poreikius, troškimus. Todėl žinojimas kaip pasiekti orgazmą, gali padidinti pasitikėjimą savo seksualumu ir savimi bendrai.

6. Orgazmai stiprina imunitetą
Orgazmas yra puiki patirtis, tačiau tai ne tik malonumas, bet ir nauda sveikatai. Ar orgazmas gali padėti išgydyti slogą? Padėti tikrai gali, bet jis tikrai naudingas imuninei sistemai. Orgazmas stiprina imunitetą – tai įrodyta mokslo. Taip yra todėl, jog dėl orgazmo didėja hormonų, atsakingų už imuniteto veiklą, lygis organizme.

7. Orgazmo metu smegenys suaktyvėja
Orgazmas – didelis įvykis smegenims. Sekso ir orgazmo metu suaktyvėja didelė dalis smegenų. Ypač aktyvi tampa smegenų zona, kuri reaguoja į prisilietimus, už atmintį atsakinga zona, bei ta, kuri atsako už sprendimų priėmimą. Taigi, tai rodo, jog orgazmas suaktyvina ne vieną smegenų dalį – jis tikras įvykis jūsų smegenims!

8. Orgazmą pasiekti galite sportuodami
Mankšta gali būti seksualiai jaudinanti. Daugybė moterų patiria malonumą, užsiimdamos tam tikrai fiziniais pratimais, o kai kurios net pasiekia orgazmą. Šis orgazmas gali būti siejamas su gimdos ir dubens raumenų susitraukimais. Atliekant tam tikrus pratimus, stimuliuojamos šios zonos ir kartais tai gali privesti iki orgazmo. Kaip tai tiksliai nutinka nėra aišku, nes tai lemia daugybė aplinkybių, tokių kaip asmens anatomija, raumenų tonusas ir atliekami pratimai.

9. Orgazmas gali sumažinti migreną
Jei kenčiate nuo migrenos, pamėginkite pasiekti orgazmą prieš griebiantis vaistų nuo skausmo. Jei esate moteris, kuri patiria migreninį galvos skausmą, privalote žinoti, jog kai kurioms moterims orgazmas visiškai neutralizuoja migreną. Vokietijoje atlikto tyrimo metu paaiškėjo, jog net 60% moterų, kurios patiria migreną, jos sukeliamą skausmą numalšina orgazmas.

Orgazmas yra gamtos dovana, taigi patirkite jį ir mėgaukitės!

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!