Fantazijos.lt

Straipsniai

Kodėl sunku likti draugais su eks?

Visi turime skirtingas nuomones apie draugystę su eks. Kartais, kai su žmogumi praleidote daug laiko ir vis dar jam puoselėjate jausmus, norisi kokiu nors būdu palikti jį savo gyvenime. Tačiau daugeliui draugavimas su eks yra gan nelengva užduotis.
Kodėl sunku likti draugais su eks?

Beveik 70% žmonių teigia, kad po skyrybų geriau nepalaikyti ryšio su eks. Vyrai labiau linkę likti draugais su eks ir tik 15% žmonių sugeba likti draugais beveik su visais buvusiais mylimaisiais. Todėl galima sakyti, kad likti draugais su buvusiuoju tikrai įmanoma. Tapimas draugais su eks reikalauja emocinės brandos, aiškios komunikacijos ir griežtai nubrėžtų ribų. Santykių formos pakeitimas nereiškia, jog kinta turinys (meilė, vertybės ir pagarba). Yra skirtingi faktoriai, kurie nusako ar jūsų draugystė su buvusiuoju bus sėkminga ar ne.

Jūsų prisirišimo stilius gali apsunkinti situaciją
Prisirišimo stilius formuojasi nuo pat kūdikystės. Todėl tie patys prisirišimo modeliai veikia ir suaugusiojo gyvenimą, ypač su antrąja puse, kai pradedate santykius. Tai vadinama romantiniais prisirišimo modeliais ir jie tokie patys stiprūs ir galingi kaip ir tie, kurie susiformavo dar gyvenimo pradžioje. Štai kodėl mūsų ryšys su romantiniu partneriu dažnai būna dramatiškas. Kai santykiai nutrūksta, toks prisirišimo modelis verčia trokšti to paties stabilumo, kurį turėjote su partneriu. Jei jūsų eks privertė jus jaustis mylimu ir geidžiamu, galite laikytis tų jausmų net tada, kai nusprendėte likti draugais.

Geriausias būdas likti draugais su eks, yra susirasti kitą partnerį, prie kurio prisirišite romantiškai. Tai veikia todėl, kad savo romantinį prisirišimą permetate kitam žmogui. Tai nereiškia, kad nejausite liekamųjų jausmų kaip pavydas ar prisirišimas, tačiau jie nebebus tokie stiprūs.

Jūsų žaizdos dar šviežios
Kartais tiesiog būna per anksti. Atlikti tyrimai, kurių metu paaiškėjo, jog reikia mažiausiai trijų mėnesių norint pamiršti eks. Tačiau, tai priklauso nuo jūsų santykių trukmės ir prisirišimo modelio, todėl laiko gali prireikti ir dar daugiau. Jei vis dar jaučiate skausmą po skyrybų, draugystė su eks bus labai sunki. Kartais tam, kad pagytume, reikia laiko. Net jei jūsų santykiai nutrūko abiejų partnerių sutikimu, skyrybų priežastis ir skausmas kankinti gali dar tikrai ilgai.

Paslapčia tikitės vėl būti kartu
Santykių nutraukimas visada būna nelengvas. Nors likdami draugais su eks galite manyti, kad tai bus paprastas būdas išlaikyti buvusią meilę savo gyvenime, bus labai sunku, jei vis dar mylite. Bus sunku būti draugais be kančios ir nejaukių akimirkų. Todėl, jei norite likti draugais su eks, turite apgalvoti, ko iš tos draugystės tikitės.

2011 metais atlikto tyrimo metu paaiškėjo, jog motyvas gali nusakyti, ar jūsų ir eks draugystė bus sėkminga ar ne. Yra keturios svarbiausios priežastys, dėl kurių žmonės pasirenka likti draugais: saugumas, praktiškumas, civilizuotumas ir potraukis. Žmonės, pasižymintys romantiniu potraukiu jaučiasi mažiau saugūs ir laimingi, jei draugauja su eks. Jie labiau linkę į depresiją, pavydą ir dažniausiai lieka įskaudinti. Pasak tyrėjų, žmonės, kurie su eks draugais lieka dėl civilizuotų ar praktiškų priežasčių sėkmingiau palaikė santykius su buvusiomis meilėmis.

Nėra nieko blogo, jei norite, kad jūsų buvęs mylimasis liktų jūsų gyvenime. Žmonės, kurie atviri sau apie tai, kodėl santykiai nepasisekė, gali likti draugais. Taip pat privalomi pozityvūs jausmai buvusiam partneriui. Draugystė su eks nėra skirta kiekvienam. Jei vis dar mylite ir jaučiate prisirišimą, turėtumėte pasvarstyti ar draugystė yra tikrai gera mintis. Kartais tai pridaro daugiau žalos, nei atneša naudos.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!