Fantazijos.lt

Straipsniai

Kodėl seksas po ginčų būna toks geras?

Tai klasikinis Holivudo filmų scenarijus: pora ima pyktis, viduryje ginčo vienas partneris prispaudžia kitą prie sienos, tada jie aistringai bučiuojasi ir viskas baigiasi labai karštu seksu. Visi žinome, kad taip būna ir realybėje. Ir šis seksas visada būna tooooooks geras. Kodėl taip yra? Ar yra sąsajų tarp pykčio ir aistros? O gal mes visi tiesiog esame šiek tiek linkę į BDSM žaidimus? Ekspertai sako, kad už viso to slypi šiek tiek mokslo. Štai kelios priežastys, dėl ko žmonės taip užsiveda ginčo metu.
Kodėl seksas po ginčų būna toks geras?

Hormonai
Hormonai, tokie kaip testosteronas, adrenalinas ir kortizolis (streso hormonas) išsiskiria, kai pykstamės su kažkuo, įskaitant ir mūsų romantinius partnerius. Kai išskiriamas kortizolis, mūsų kūnai ir protai gali imti trokšti artumo, kurį gauname sekso metu.

O orgazmo metu išsiskiria seratoninas, dopaminas, adrenalinas ir oksitocinas (meilės hormonas). Tai reiškia, kad tie hormonai, kurie išsiskyrė ginčo metu jus pakylėja, o hormonai, išsiskyrę po to, nuramina, todėl jaučiatės patenkinti ir saugūs.

Evoliucija
Seksas po stipraus ginčo su partneriu atrakina gilų pirmapradiškumą. Seksas po ginčo ne tik suteikia palengvėjimą, tačiau sukuria ir jaudulį. Pradedate jausdami grėsmę, o viskas baigiasi triumfu dėl to, kad išgyvenote. Iš esmės, galite jausti tai, kad išgyvenote kažką svarbaus, todėl kūnas švenčia susijaudindamas.

Nerimas ir susijaudinimas
Susijaudinimas ir nerimas yra pojūčiai, kurie padidina pulsą, kraujospūdį ir kvėpavimą. Susijaudinimas iš vienos emocijos labai paprastai persikelia ir į kitą. Kai jaučiame stresą, įskaitant ir tą, kuris kyla ginčo metu, mūsų simpatinė nervų sistemos dalis yra sujaudinama. Dėl to taip pat jaučiame energijos antplūdį, jaučiamės motyvuoti fiziniam aktui.

Jums patinka sadomazochizmas
Ar žinojote, kad žodis „aistra“ kilęs iš lotyniško žodžio „patrior“, kuris reiškia „kentėti“? Yra stiprus ryšys tarp pykčio, aistros, kentėjimo ir artumo. Ginčas gali stimuliuoti sadomazochistines seksualines fantazijas. Tačiau, tik todėl, kad jums aštresnis seksas, dar nereiškia, kad jums patinka ir BDSM.

Pykčio seksas yra nuostabus
Noras atkurti ryšį ir atleisti partneriui yra prioritetas po ginčo. Štai kodėl daugelis nori sekso susipykę.

Tai būdas susidoroti su trauma
Traumuojantys įvykiai, kuriuose vyko ginčas ar intensyviai jautėte pyktį (vaikystėje ar paauglystėje), kartais gali būti susiję su seksualiniais jausmais. Dėl to galite susijaudinti bet kada, kai pykstatės su partneriu. Psichologiškai, kai poros pykstasi, jos dažnai pakursto tam tikrus trigerius iš atminties. Baimė sukuria apleidimo pojūtį, tampate neadekvatus, todėl seksas kartais gali sumažinti tą baimę, nes padidėja intymumas ir grįžta saugumo pojūtis.

Daug informacijos, tiesa? Tačiau labiausiai norime pasakyti, kad nėra nieko keista, jei po ginčo norite pasimylėti su partneriu. Taip, šiek tiek konflikto gali paįvairinti santykius naujovėmis, tačiau neimkite pyktis tik dėl sekso, gerai?

Taip pat svarbu paminėti, kad žiaurumas, smurtas ar emocinis smurtas nėra priimtina ir tai rodo, kad santykiai nėra sveiki. Jei jūsų santykiai būna geri tik po labai blogų akimirkų, gali būti, jog laikas kreiptis į profesionalą arba išsiskirti. Kitu atveju, išsiaiškinkite konfliktus aistringai! Jūs to nusipelnėte.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!