Fantazijos.lt

Straipsniai

Kodėl negaliu įsileisti meilės?

Kartais gali būti sunku suprasti, ar esate visiškai pasiruošęs meilei, nepaisant to, ar esate santykiuose, ar vis dar ieškote mylimojo. Gal nuolat atstumiate potencialius partnerius, o gal negalite iki galo susitaikyti su tuo, kad ilgalaikis partneris iš tikro jus myli. Kad ir kaip bebūtų, keli požymiai gali padėti suprasti, ar esate atviri, ar jums dar reikia įdėti šiek tiek darbo.
Kodėl negaliu įsileisti meilės?

Jei suprasite, kad nesate taip atsivėręs meilei kaip norėtumėte, skirkite laiko savianalizei. Supraskite ko norite ir ko jums reikia iš santykių. Daugelis nežino, ko nori ir ko jiems reikia, todėl pasitaiko situacijų, kuriose negauname to, ko nusipelnėme. Tai gali reikšti, kad jums reikia padėti partneriui suprasti, kokia yra jūsų meilės kalba.

Neieškote kompromisų
Nėra neįprasta susidurti su sunkumais ieškant partnerio. Gal nesijaučiate jaukiai susitikinėdami su kažkuo, kas pasižymi tam tikromis vertybėmis. Tačiau, jei neieškosite kompromisų mažesnėms bėdoms, tai gali reikšti, kad nesate iki galo atsivėręs meilei. Sveikoje partnerystėje turėtumėte sugebėti priimti sprendimus, bet tuo pačiu atsižvelgti į partnerį.

Einate į pasimatymus tik kartais
Jei pastebite, kad jus traukia žmonės, kurių nedomina rimti santykiai, greičiausiai pats nesate iki galo atviras santykiams. Žinoma, viskas gerai, jei nenorite įsipareigoti, tačiau, jei norite, susitikinėdami su žmonėmis, kurie nenori to paties, neleidžiate sau įsileisti meilės, kurios norite. Jei tai skamba pažįstamai paklauskite savęs ar tikitės rasti meilę iš žmonių, kurie aiškiai leidžia suprasti, kad to neieško. Jei taip, ateities partneriams pasakykite ko ieškote, kad netektų nusivilti.

Bijote, kad nepavyks
Apie romantišką meilę galvojate kaip apie kažką, kur partneris jums duoda viską. Tačiau tada, jei partneris mėgina jus mylėti atvirai ir giliai, nuolat jaudinatės, kad santykiai baigsis, greičiausiai, negausite meilės. Sunku gauti meilę, kai nepasitikite savimi. Tada dažnai atstumiate tai, kas galėtų padaryti jus laimingą, nes manote, kad meilė viską apsunkins, jei santykiai nepavyks. Visada yra tikimybė, kad santykiai nesitęs amžinai, bet tai nereiškia, kad turite laikytis atokiai nuo meilės.

Nemylite savęs
Meilė sau ir romantinė meilė gali atrodyti kaip du skirtingi dalykai, tačiau tai daug labiau susiję, nei manote. Jei nemylite savęs, kaip galite priimti meilę iš kito? Turite išmokti pamilti save ir sukurti santykius su savimi prieš įsileisdami kitą žmogų. Skirkite šiek tiek laiko, kad išsiaiškintumėte, ką jaučiate sau, jei negalite priimti meilės iš partnerio. Ar abejojate savimi? Ar skiriate sau laiko kiekvieną savaitę?

Tikitės, kad partneris bus tobulas
Perfekcionizmas susitikinėjime ir paieškų procese gali reikšti, kad nesate pasiruošęs priimti meilės. Jei turėjote daugiau nei vienus santykius, greičiausiai žinote, kad nėra tobulo partnerio. Turėsite susitaikyti su netobulumu, jei norite priimti meilę. Skirkite laiko ir pagalvokite, kokio savybės jums svarbiausios. Tai gali padėti perkelti dėmesį į tai, kas iš tikro yra svarbu jums santykiuose ir paleisti tai, į ką dėmesio kreipti neverta.

Neleidžiate sau iki galo išgyventi skyrybų
Jei jūs tik vaikštote į pasimatymus, gali būti gana paprasta nuo vieno partnerio peršokti prie kito. Tačiau, jei esate įsipareigojęs žmonėms ir neleidžiate sau išgyventi skyrybų, bet staiga pereinate prie kitų santykių, tai gali reikšti, kad nesate atviras meilei. Svarbu lesti sau jausti tai, ką jaučiate net tada, jei jūs nusprendėte nutraukti santykius. Tai padės nuo emocinio atsijungimo.

Nepamiršote buvusios meilės
Jei vis dar jaučiate šiltus jausmus savo eks, tai gali trukdyti priimti naujus santykius. Net tada, kai jūs nusprendžiate palikti partnerį, gali būti skaudu. Kai kurie žmonės bijo paleisti buvusius santykius, todėl palaiko jų gyvybę. Tačiau, jei iš tikro norite priimti dabartinio partnerio meilę, turite pamiršti buvusį partnerį. Tai nereiškia visiško pamiršimo, tačiau turite suprasti, kad tai žmogus iš praeities, o ne žmogus, kuris užima didelę dalį jūsų širdies.

Jums sunku priimti komplimentus
Jei jums sunku pilnai priimti meilę, greičiausiai, sunku ir priimti komplimentus. Gali būti, kad jūsų pirminė reakcija į komplimentą būna nesutikimas. Turite būti pozityvesni ir atverti save tam, kas kelia nemalonius jausmus. Kitą kartą, kai partneris sakys, kad myli jūsų aistrą ar pagirs išvaizdą, padėkokite ir nuoširdžiai priimkite jo komplimentą.

Nesvarbu kas jus laiko nuo meilės, prisiminkite, kad esate vertas būti vertinamas partnerio. Visų pirma, mylėkite save, o romantinės meilės priėmimas ateis natūraliai.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!