Fantazijos.lt

Straipsniai

Kaip patirti daugiau orgazmų su partneriu?

Daugelis moterų masturbacijos metu gali patirti orgazmą per maždaug dešimt minučių. Tačiau sekso su partneriu metu tik maždaug 50% moterų pastoviai patiria orgazmą, nors vyrai jį patiria beveik visada. Jei seksas ragaujamas pirmą kartą, tik 11% moterų patiria orgazmą.
Kaip patirti daugiau orgazmų su partneriu?

Tokie skirtumai, greičiausiai, kilo dėl kultūrinių normalų ir lūkesčių dėl sekso. Tai, kad moterys nesiekia ar joms orgazmas nerūpi, yra absoliutus melas. Vieno tyrimo metu buvo apklausta daugiau nei 6000 moterų ir paaiškėjo, jog tai ką moterys jaučia sekso metu yra svarbiau nei orgazmas. Jei jūsų masturbacijos įgūdžiai geri, tačiau seksas su partneriu kelia sunkumų, štai patarimai, kurie gali padėti:

Sekso technika
Orgazmas tipiškai pasiekiamas, kai stimuliuojami dubens dugno nervai, dažniausiai tai yra klitoris, vagina ir gimdos kaklelis. Tačiau daugeliui moterų yra būtina klitorio stimuliacija orgazmui patirti. Jei partneris pradės nuo to, jūsų šansai orgazmui pasiekti bus didesni.

Klitoris
Devynioliktame amžiuje Froidas paskleidė gandą, kad suaugusi, sveika moteris geba patirti orgazmą be klitorinės stimuliacijos. Deja, jis klydo. Daugiau nei 80% moterų reikia klitorinės stimuliacijos sekso metu tam, kad patirtų orgazmą. Laimei, yra daugybė būdų, kurie leis įtraukti ir klitorį į žaidimą sekso metu. Galite paprašyti partnerio liesti klitorį skverbties metu. Taip pat yra galybė sekso žaislų, kurie sukurti klitorio stimuliacijai sekso metu. Ieškokite tokių žaisliukų, kuriuos paprastai laikyti ar tokių, kurie natūraliai tinka jūsų kūnams. Jei jums patinka skverbties seksas, įsigykite vibruojantį penio žiedą.

Oralinis
Įtraukdami oralinį į bet kokį sekso aktą, padvigubinsite savo šansus orgazmui patirti. Daugybė moterų žino, kad oralinis veikia gana maloniai, tačiau neprašo jo savo partnerio todėl, kad tiki, jog jam tai nepatinka. Tačiau pasak tyrimo, apie 90% vyrų sako, jog iš tikrųjų mėgsta atlikti oralinį moteriai.

Laikas
Kai seksas su partneriu trunka daugiau nei 15 minučių, yra didesnė tikimybė, kad moteris patirs orgazmą. Visi visada siūlo ilgesnes preliudijas, tačiau susitelkite tik į tai, kas patinka jums abiems. Jei turite pastovų partnerį, pagalvokite ką dažniausiai veikiate, kai seksas trunka ilgiau. O jei santykius palaikote su kažkuo ne taip seniai, pozų keitimas sekso metu yra puikus būdas užtikrinti, kad seksas truks ilgiau, tol kol liksite prie pastovios pozos.

Sąmoningumas
Kai kurių moterų mintys labai veikia jų kūnus sekso metu. Nerimas, stresas ar nesugebėjimas atsipalaiduoti orgazmą paverčia sunkiai pasiekiamu tikslu. Sąmoningumas yra efektyvus būdas likti momente sekso metu. Paprasčiausias būdas tam pasiekti yra dėmesys į tai, ką daro partneris jūsų kūnui. Galvokite apie tai, o ne apie ką nors kitą.

Naujovės
Įtraukdami ką nors naujo į sekso repertuarą žmonės dažnai per daug nervinasi, kad galėtų atsipalaiduoti, ego būna įžeidžiami ir niekas nesijaučia seksualiai. Būdas įtampai numalšinti – negalvojimas apie orgazmą, kai mėginate ką nors naujo. Jei jūsų tikslas yra oralinis seksas įprastai rutinai, pamėginkite atlikti jį tris minutes, o po to tegu tą patį padaro partneris. Taip apsikeiskite keletą kartų. Jei pajusite tokį malonumą, kuris galėtų baigtis orgazmu, pasakykite, kad partneris tęstų, o jei tas jausmas dings, pasakykite, kad esate pasirengusi keistis. Būkite žaismingi.

Komunikuokite apie seksą
Atvira komunikacija apie seksą dažnai suteikia geriausią šansą užsiimti tokiu seksu, kuris labiausiai jums patinka. Žinoma, gerai yra įvertinti tai, kiek atviras su jumis yra partneris net tada, jei seksas tik vienai nakčiai.

Skirkite dėmesį sau
Žinojimas kaip aistra ir malonumas veikia jus yra svarbus. Jei pajaučiate orgazmą su savimi, bet nesu partneriu, pastebėkite kodėl taip nutinka. Kuo seksas su savimi ir partneriu skiriasi? Pagalvokite apie tai kaip socialiniai ir kultūriniai lūkesčiai veikia sekso patirtį. Daugelis moterų jaudinasi dėl savo kūno išvaizdos sekso metu, dėl to, kaip ilgai užtruks baigti, ar jos geros lovoje ir t.t. Kaip jums atrodo, ko išmokote apie tai kas yra seksualu lovoje? Ar šie lūkesčiai tampa kliūtimi, kai norite tiesiog mėgautis seksu?

Viskas priklauso nuo detalių
Aiški informacija apie faktorius, priverčiančius jus pasiekti orgazmą, labai dažnai pakeičia patirtį. Kai sakote tai partneriui, išsakykite viską aiškiai. Labai dažnai atrodo, kad užtenka pasakyti “ar gali dažniau liesti klitorį?”. Bet vietoje to pasakykite partneriui konkrečiai kur ir ką daryti. Detalūs prašymai yra paprastesni, jei gerai pažįstate partnerį ir galite kalbėtis apie seksą už miegamojo ribų. Tačiau, kai su partneriu mylitės pirmą kartą, komunikacija gali atrodyti sudėtingesnė. Išmėginkite kažką paprasto ir aiškaus.

Neskubėkite
Jei negalite įsivaizduoti savęs kalbančios apie seksą garsiai, neteiskite savęs. Šis komunikacijos tipas gali kelti didelius iššūkius, nes moterys dažnai auginamos be pokalbių apie seksą ir seksualumą, todėl nesijaučia drąsiai kalbėdamos apie malonumą. Tačiau pamėginkite žengti po mažą žingsnį link komunikacijos apie seksą, kuri atrodytų tinkama ir atvira. Galite pradėti nuo pasakymo partneriui sekso metu kas jums suteikia malonumą prieš pradėdami užsiimti pasiūlytomis technikomis.

Tačiau visų svarbiausia, pasitikėkite būdais, kuriuos jau išbandėte per seksualinį gyvenimą su partneriais. Kartais neapdovanojame savęs tinkamai už tai, kad pažinome savo kūną. Pasitikėkite savimi ir tobulėkite.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!