Fantazijos.lt

Straipsniai

Atviri santykiai, jei esate pavydus?

Žmonės jau seniai apėjo kasdienį poreikį daugintis, tačiau poreikis partneriui ir įsikibimas jį suradus vis dar stipriai įspaustas mūsų smegenyse. Tačiau visai kaip gamtoje, dažnas iš mūsų nuklysta į kairę. Poligamija ir kitos atvirų santykių rūšys pastaruoju metu labai išpopuliarėjo, tačiau vadindami tai mada ignoruotume seną poligamijos istoriją. Kai vieno partnerio nebepakanka ir žmonės nusprendžia neiti neištikimybės keliu, susiformuoja poligaminiai santykiai.
Atviri santykiai, jei esate pavydus?

Poligamija išpopuliarėjo dėka naujos seksualinės revoliucijos, per kurią patiriame malonumą, galime naudotis sekso žaisliukais ir išreikšti save. Nors iš tikrųjų yra be galo daug būdų, kurie padeda partnerystėms egzistuoti, poligamija leidžia abiem ar vienam partneriui eksperimentuoti emociniu ir seksualiniu ryšiu už partnerystės ribų arba joje su abiejų partnerių sutikimu ir visišku atvirumu. Abu galite susitikinėti su tuo pačiu žmogumi arba abu randate skirtingus partnerius, kuriems nekelia susidomėjimo su kuo gyvenate.

Taigi, kas nutinka, jei atviri santykiai skamba puikiai, bet esate pavydaus tipo žmogus? Daugybė poligaminius santykius palaikančių partnerių pavydi! Pavydas yra gana natūralus jausmas, o poligamiją praktikuoti galite net ir būdami pavydūs. Tačiau prieš pradėdami ieškoti poligaminio partnerio, gerai pasikapstykite sieloje (vienas ar su partneriu), kad išsiaiškintumėte kokia nauda laukia jūsų, kai atversite savo santykius.

Išsiaiškinkite ar tai tikrai jus užveda
Ši dalis bus lengviausia, jei praleisite šiek tiek laiko vienas savo mintyse. Ar jus užveda mintis apie trečią žmogų todėl, jog patyrėte orgazmą žiūrėdamas sekso trise sceną porno, ar tai realybėje jūsų neišgąsdintų? Ar darote tai dėl partnerio gerovės ir jis jus šiek tiek dėl to spaudžia? 
Kaip ir monogaminiuose santykiuose, taip ir čia svarbu išsiaiškinti kiekvieną detalę. Tačiau suteikę vilčių partneriui, nemeskite visko viduryje kelio, nes suvokiate, jog tai jums visiškai netinka.

Neužkibkite ant „vienaragio“ kabliuko
„Vienaragis“ - tai trečiasis partneris poroje, dažniausiai vieniša moteris, prisijungianti prie poros, kurią domina biseksualus ryšys, tačiau iš tikro abu partneriai – heteroseksualūs. Tai šių laikų pokštas ir visiška nesėkmė toms poroms, kurios poligaminį ryšį praktikuoja jau seniai. Toks scenarijus suveikia taip retai, todėl šis mitinis trečiasis partneris ir vadinamas „vienaragiu".

Problema tokia – poros, pradedančios praktikuoti poligamiją, dažnai pamiršta, kad tas trečiasis asmuo taip pat turi emocijas, poreikius ir savo seksualines fantazijas. Jie kaip pora vaikų saldainių parduotuvėje: taip susitelkę į seksualines naujoves, kad visiškai sugadina desertą, griebdami visus saldumynus iš karto. „Poli–trijulės" – tinkamas pavadinimas, kai pora pasikviečia merginą ar vaikiną ir iš tikrųjų su tuo žmogumi susitikinėja ir mėgina jį pažinti. Ir pažįsta žmogų prieš guldami su juo į lovą. Nepaverskite trečio asmens penkta koja.

Suvokite, kodėl seksas su keliais partneriais yra toks geidžiamas ir patrauklus
Santykiai, be visos magijos, gali būti tikrai keblūs, tačiau juk juos palaikote ir toliau, tiesa? Poligamija nei kiek nesiskiria šiuo požiūriu, tik joje yra šis tas ypatingo.

Poligamiją palaikantys partneriai jaučia laimę ir pasitenkinimą, matydami savo mylimąjį palaikantį santykius su kitu asmeniu. Štai kodėl poliamoriniai santykiai yra nuostabūs. Nors ir jaučiamas pavydas, tačiau partneris jaučiasi nuostabiai dėl savo mylimojo laimės su kitu žmogumi. Poligaminiai santykiai pavyksta dėl vienos priežasties – partneris nenustoja rodyti savo meilės jums, savo pirminiam partneriui ir nenustoja įrodinėti, jog esate svarbi jo gyvenimo dalis. Jei jaučiate pavydą po to, kai partneris grįžo iš pasimatymo su kitu žmogumi, tiesiog pasakykite „ne“ švelniu būdu.

„Ka jis/ji turi, ko neturiu aš?“ Ir viską, ir nieko...
Neištikimybės priežastis dažnai būna ne jumyse, tačiau iš dalies ir jumyse. Tas žmogus, su kuriuo neištikimu būti pasirinka jūsų partneris, greičiausiai, nėra geresnis už jus, jis tiesiog kitoks. Todėl, iš tikrųjų, nesate dėl to kaltas, tačiau tuo pačiu ir esate. Ir tame nėra nieko blogo.

Poliamoriniuose santykiuose niekas nesitiki išpildyti visų kito žmogaus troškimų todėl, kad tai visiškai nerealistiška ir kelia stresą. Štai kodėl priimtina ir norima turėti daugiau nei vieną partnerį, su kuriuo sieja romantiški jausmai. Gal dievinate oralinį, tačiau to daryti nekenčia partneris? Kai palaikote poligaminius santykius visada galite rasti žmogų, kuris dievins oralinį, netrukdydamas jūsų ir jūsų pirminio partnerio seksualiniam gyvenimui. Svarbiausias dalykas atviruose santykiuose – visi laimingi ir visų poreikiai patenkinami.

Žinokite savo ribas ir nepamirškite, kad jas turės ir naujasis partneris
Trečio (ar ketvirto) žmogaus įsileidimas į miegamąjį primena šuolį į baseiną pirmos klasės vasarą: vanduo atrodo taip viliojančiai, jog pamiršote, kad nemokate plaukti.

 

Dabar laikas nuodugniai ištirti savo emocinius ir seksualinius limitus. Pagalvokite apie viską ką išmėginote ir kas jums patiko, ar nepatiko, ar tai, ką dar norėtumėte pamėginti. Visą tai, greičiausiai, atkeliaus į miegamąjį. Greičiausiai, ribas jau esate nustatę, tačiau tik tarp dviejų partnerių. Labai svarbu pažinoti save, kai palaikote poliamorinius santykius. Kitaip kaip žinosite ką daryti, kai naujas partneris pasiūlys prieš tai neapgalvotą dalyką miegamajame ar pasimatyme? Turite išmokti būti atviri, pozityvūs ir norintys išmėginti naujoves, neatsisakant savo poreikių. Žinome, kad tai nėra lengva, bet svarbu likti saugiam, elgtis protingai ir būti laimingu, tiesa?

Atvirumas ir aiškumas
Ir paskutinis, bet ne ką mažiau svarbus dalykas – pamirškite apie poliamoriją, jei atvirumas ir aiški komunikacija ne jums. Kai santykius palaikote su keliais partneriais nėra vietos jokiems žaidimams. LPL testai ir saugus seksas yra būtinybė. Privalėsite būti visiškai atviras su tais, su kuriais miegate ir jie privalės būti atviri su jumis.

Emocinis intelektas tokiems santykiams yra bene svarbiausias. Nėra prasmės slėpti pavydą, nerimą, baimę, pyktį ir kitas neigiamas žmogiškas emocijas. Jos tiesiog susikaups, o po to sprogs su dar didesniu trenksmu.

Štai kodėl pažinodami save ir partnerius būsite laimingi, o svarbiausia yra tai, jog galėsite džiaugtis vieni kitais kartu. Tiesą pasakius, žmonės, palaikantys tokius santykius paprastai lengviau išreiškia savo poreikius, nei monogamiški žmonės. Kai santykius palaikote grupėje, nelieka vietos smerkimui.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!