Fantazijos.lt

Straipsniai

Netikėti faktai apie moters orgazmą

Pinigai, sėkmė, meilė, orgazmas – ką visi šie dalykai turi bendro? Ogi tą, kad jų niekad nebus per daug! Moters organizmui orgazmai padeda daugybe būdų, nuo fizinių iki psichologinių aspektų, daug kas jūsų kūne ima veikti geriau arba stabiliau, jeigu reguliariai pasiekiate seksualinio malonumo viršūnę. Ta proga, štai keletas faktų apie moters orgazmą, kurių tikriausiai nežinojote. Mažų mažiausiai jie praplės jūsų akiratį, o galbūt net ir prisidės prie geresnio seksualinio gyvenimo.
Netikėti faktai apie moters orgazmą

Gali reikėti ir daugiau nei 20 minučių

Kažkodėl gamta mus taip surėdė, kad vyrams gali užtekti 2, o moterims kartais ir 20 bus per mažai. Daug kas priklauso nuo momento, „jo“ dydžio, technikos ir dar daugybės faktorių, tačiau ir akto trukmė yra labai svarbi. Paradoksas, bet moters amžiui didėjant – orgazmui vidutiniškai reikia vis mažiau laiko, o vyrui – atvirkščiai, tai trunka ilgiau, kartais ir visai nepavyksta. Visgi, kalbant apie moters kūną, kartais orgazmui reiks daugiau laiko, o kartais ims skaudėti orgazmo dar nepasiekus...

Apskritai jums nėra lengva pasiekti orgazmą

Nuolat atliekamų tyrimų duomenimis paaiškėjo, kad kažkur tarp dešimtadalio ir trečdalio visų moterų sunkiai sekasi patirti orgazmą. Vienos tiesiog nepakankamai stimuliuoja kiltorių, tačiau nemaža dalis moterų susiduria ir su gydomu sutrikimu – FSD (angl. Female sexual dysfunction arba moters seksualumo disfunkcija). Tokiu atveju reikalingi vaistai arba psichologinė priežiūra, kad su problema būtų susidorota.

G-taškas yra realus ir labai svarbu jį rasti

Nors kai kas vis dar ir svarsto ar G-taškas yra realus, jau imama labiau linkti prie nuomonės, kad kažkur makštyje yra vieta, kurioje nervinių galūnių daugiau nei bet kur kitur, todėl jos stimuliavimas veda prie dažnesnių bei stipresnių orgazmų. Sakoma, kad tą „vietelę“ galima pažinti pagal kitokį paviršių, kažkur prie galinės makšties sienelės... Bet, tebūnie tai užduotis jūsų partneriui ????

Vaidinimas tam tik kenkia

Čia jau ne mokslinis, o daugiau žmogiškas samprotavimas bei patarimas – NEBEVAIDINKITE ORGAZMO! Tai sukuria jums psichologinį barjerą ir nustato žemą kartelę bei pripildo jus negatyvių išankstinių nusistatymų. Stenkitės jį pasiekti ir visada sakykite partneriui ko norite, kaip norite, kada norite. Nesame telepatai, minčių neskaitome, todėl svarbu kalbėti, būti atviriems ir nuoširdiems, tada seksas daug dažniau nei įprastai bus malonesnis ir su daugiau orgazmų.

Prezervatyvas nėra kliūtis orgazmui

Tiek vyrai, tiek moterys linkę tikėti pramanu, kad orgazmas ir prezervatyvas retai kada sutinka vienas kitą. Deja, tai yra ne tiesa, kadangi kelių tyrimų metu užregistruoti duomenys parodė, kad tik apie ketvirtadalis moterų pajuto ryškų skirtumą akto be ir akto su prezervatyvu metu. Nors yra visokiausių žmonių ir jų poreikiai bei pomėgiai skiriasi, prezervatyvų technologijos tiek ištobulėjo, kad moterims kai kada jie gali suteikti didesnį malonumą nei nuogas penis. Taip pat šaldančios ar atidedančios prezervatyvų versijos gali prailginti aktą, kas irgi padeda.

Orgazmas mažina skausmą

Masturbuokitės, jeigu skauda galvą ar ranką, koją, pėdą... Nors dažnai skausmo metu tiesiog gulinėjate, bet tuščiai laiko lovoje neleiskite. Pasirodo, kad orgazmo metu išleidžiamas oksitocinas labai ženkliai bent 8-10 minučių sumažina skausmus visame organizme. Jūs atsipalaiduojate ir skausmo signalus nuslopina pozityvios bei geros emocijos.

Orgazmą įmanoma pasiekti ir nestimuliuojant genitalijų

Gal ir esate girdėję tokių istorijų kaip moterys baigia tiesiog sėdėdamos traukinyje ar kitoje neįprastoje vietoje. Kartais spontaniški orgazmai įvyksta dėl netikėtai stimuliuojančių vibracijų bei padidėjusio kraujo sutekėjimo į dubens regioną. Nors tikimybė tokiam reiškiniui ir nedidelė, bet ji vis tiek žavi.

Orgazmas – kaip vynas, su amžiumi tik gerėja

Kaip jau minėjome, vyresnės moterys dažniau patiria orgazmus, dažniau patiria ir daugybinius orgazmus bei apskritai yra labiau patenkintos savo seksualiniu gyvenimu (jei vis dar būna seksualiai aktyvios). Tarp 20 ir 50 gyvenimo metų, orgazmą patiriančių moterų padaugėja beveik dešimtadaliu, todėl, jeigu nejaučiate pilnatvės dabar – neišsigąskite, ji galbūt ateis vėliau. Tiesiog stenkitės pažinti savo kūną ir mylėkite seksą.

Susikaustymas – didžiausias stabdis

Jeigu moteris gerai jaučiasi dėl savo kūno, yra geros nuotaikos ir apskritai nejaučia susivaržymo, tikimybė, kad ji pasieks orgazmą išauga labai labai ženkliai. Svarbiausia negalvoti apie nerealius ir apskritai nemalonius scenarijus, o geriau fantazuoti apie kažką labai malonaus. Nebijokite sekso metu būti savimi, net, jei tai reiškia visiškai atsileisti nuo grandinės. Tai žavu ir be galo seksualu.

Kita aplinka, kitos emocijos, kitas partneris – visa tai gali padėti

Monotonija yra tikrų tikriausia orgazmo žudikė. Nors naujų partnerių atsiradimas, jų keitimas – loterija, bet nauja vieta su ilgalaikiu partneriu, sekso žaislai ar tiesiog įvairių sekso rūšių kombinacijos (oralinis + vaginalinis; analinis + vaginalinis t.t.) prisideda prie padidėjusios orgazmo tikimybės. Sekso žaislų atsiradimas irgi prie to prisideda, tad nedvejokite jų įsigyti, jeigu dar neturite.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!