Fantazijos.lt

Straipsniai

Bruožai, kurie moterį paverčia fantastiška meiluže

Tikriausiai kiekviena moteris nori įlysti į vyro mintis ir sužinoti ko jis nori. Ne išimtis yra ir lovos reikalai, kur stipriosios lyties atstovams dažniausiai trūksta drąsos ir atvirumo. Moterys dažnai bijo pasirodyti vulgarios ir neseksualios kada elgiasi aistringai, tačiau dažniau vyrus trikdo visai priešingos savybes, o aktyvumas bei aistra juos tik dar labiau jaudina. Tad kokie gi bruožai lovoje veda vyrus iš proto?
Bruožai, kurie moterį paverčia fantastiška meiluže

Aistra

Vyrai nenori lovoje turėti gulinčio „rąsto“, kuris nesuinteresuotas seksu ir buvimu kartu. Tai jiems nepatinka ir net šiek tiek žeidžia, todėl vyrai dažnai šaiposi iš tų moterų, kurios lovoje stokoja aistros ir noro. Nors tai toli gražu ne visada yra jų kaltė, moterys per dažnai susikausto ir užsisklendžia tuo metu, kada reikia būti pačioje atviriausioje būsenoje – per seksą. Vyrui patiks jei jam įdrėksite į nugarą, stipriai suimsite už sėdmenų, nelauktai ir netikėtai atliksite minetą, apsirengsite seksualiais apatiniais arba pasiūlysite kažką, ko trokštate jūs. Visa tai sujaudins ir tikrai paliks įspūdį bet kuriam vyrui.

Nešvankus kalbėjimas ir chemija

Sekso metu vyrams labai patinka įsijautimas ir entuziazmas. Gera meilužė jaučia savo kūną, žino ne tik kaip užsiimti šuniuko arba jojikės pozą, tačiau moka perimti vadžias arba jas perleisti vyrui. Sekso metu svarbus nešvankus kalbėjimas, jis padeda palaikyti gerą ritmą. Na, o chemija ant kelio nesimėto, ji atsiranda tik tarp vienas kitą pažįstančių ir mylinčių partnerių, kas vyrus taip pat labai jaudina.

Atvirumas

Į šią savybę įeina ne tik buvimas atvirai pasiūlymams lovos srityje, tačiau ir buvimas nuoširdžia, moteriška ir brandžia asmenybe. Nebijokite reikšti savo minčių, įnešti kažko savito ir į lovą, ir į bendravimą. Tokiu būdu turėtumėte paskatinti ir vyrą atsiskleisti bei dalintis savo fantazijomis, rūpesčiais ir įdomiais nuotykiais kartu. O juk lovos reikalai neatsiejami nuo emocinio ryšio, tad sudėję puikų seksą su gerais pojūčiais kitose srityse, turėsite gerą rezultatą.

Kūrybingumas

Jokiu būdu neleiskite, kad tik jis inicijuotų visą veiksmą lovoje. Pradedant pozomis, vieta ir judesių intensyvumu, turi jaustis ir jūsų indėlis. Jeigu nesate labai lanksti, stenkitės inicijuoti seksą ant stalo, grindų, kėdės, mašinoje, taip daugiau nei pakankamai užgošite tai, kad nepavyktų įgyvendinti ypatingų pozų. Jų dažnai per daug ir nereikia, vyrai nenori per daug kankintis vien bandydami surasti patogią padėtį sueičiai. Moters kūrybingumas turėtų būti paskaičiuotas abiems partneriams, kad seksas būtų malonus, karštas ir aistringas. Tai – esminis geros meilužės bruožas.

Atsipalaidavimas

Susikausčiusios moterys nelabai traukia. Nors kai kada tai būna žavu, nekaltumo nesuvaidinsi. Vyresnio amžiaus arba jau patirties turinčiai moteriai reiktų žaisti tomis kortomis, kurios yra jos rankose. Nėriniai, seksualus savo kūno demonstravimas ne tik su lingerie, bet ir kasdieniais rūbais sukuria seksualumo aurą aplink jus. Pasitikėkite savo kūnu ir judesiais, tai yra pagrindiniai jūsų koziriai. Jeigu mokėsite vyrą sugundyti ir nesidrovėsite jam parodyti kokia esate ir norite su juo būti – tapsite idealia meiluže lovoje.

Klientų atsiliepimai

 • Super
  Gintare
  Viskas ok
  Tadas
  Nei per daug Geras nei per daug Blogas -Tiesiog SUPER!!!!!!!!!
  Labai geras
  Arinas
 • Dar tik bandisim
  Rita
  Geri
  Ok
  Super
  Nikis
  Viskas super
  Saleviskas nuostabu
 • Tiesiog super
  Agne
  Tiesiog nepakartojama preke
  Sima
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
  Tai nuostabus preparatas!!! Ir siulau net sirdininkams! Vartojiu jes senai ir nesigailiu!
  Gerbejas
Apie mus

Malonu.com - erotinės prekės bei apatinis trikotažas geriausiomis kainomis! Siūlome platų asortimentą: vibratoriai, masturbatoriai, sekso lėlės, vaginaliniai kamuoliukai, analinio sekso prekės (analiniai kaiščiai, falai, analiniai kamuoliukai, prostatos masažuokliai), lubrikantai, prezervatyvai, masažo aliejai, afrodiziakai vyrams ir moterims, seksualūs naktinukai, stringai, kūno kojinės, įvairūs kostiumai, suvenyrai, kitos pramogos bernvakariams ar mergvakariams, feromoniniai kvepalaiBDSM prekės. Profenionalūs straipsniai apie seksą ir gundymo meną. Sekso prekės - geriausia kaina. Mes lankstūs nuolaidoms, profesionaliai patariame ir greitai pristatome. Patogiausia sex shop elektroninė parduotuvėje, kur geriusi pasiūlymai ir akcijos!

Suprantame, kad itin sunku išsirinkti prekes suaugusiems, tad garantuojame konfidencialią ir išsamią konsultaciją el.paštu, telefonu ar esančioje pagalbos sistemoje.

Mes duodame garantiją visoms sekso prekėms bei grąžiname pinigus. Dėl grąžinimo kreipkitės nurodytais rekvizitais.

Konfidencialumas 100%. Pakuotė paprasta, be jokių spec.ženklinimų, jeigu prekes atsiimate kurjeriu ar Omniva paštomatais, net nereikalingas jūsų tikras vardas ar pavardė.

Garantuojame itin mažas kainas! Per brangu? Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nuolaidą bet kuriai erotinei prekei.

Naujausiausios ir laiko patikrintos sekso prekės mūsų el.parduotuvėje.

Juk gyvenimas pilnas malonumų!